www.bemowa.pl

:: Wielkanoc ubogich
Wiadomość dodana przez: Republikanin (2011-04-23 21:03:12)

To oczekiwanie, na coś więcej niż lukrowanie ustami możów dramatu rzeczywistości jakim przesycone są ostatnie lata III Rzeczpospolitej.
Nie chcemy słuchać kłamstw o wspaniałych perspektywach jakie roztacza przed Polską gabinet obłudników, kpiących z naszego rozsądku i maltretujących symbole naszej narodowej tożsamości, w których szukamy sił dla wytrwania w złych czasach jakie nastały z winy tych, którym prywata i poczucie bezkarności władzy przyćmiły idee chrześcijańskiego zmartwychwstania, naszej Ziemi.Ojczyzny proroczego wizjonera przełomu wieków, wieszczącego rozpad rodziny ludzkiej, jeśli nie zwycięży miłość.
Dzisiaj jak nigdy w dziejach narodów, my chrześcijanie z wszystkim ludźmi dobrej woli musimy dobrem przezwyciężyć zło.
Zło w wymiarze jednostki, to jest w nas samych i zło w wymiarze stosunków międzynarodowych, prowadzące do obłąkańczych zbrojeń i niemiłosiernych obciążeń jakie to szaleństwo nakłada na barki ludu Bożego jakim są wszyscy obdarzeni sumieniem i prostotą serca mieszkańcy niebieskiej planety.
W Wielkanoc roku pańskiego 2011 wzywajmy światło życia, aby trwale opromieniło nasze myśli i odrodziło w nas Człowieka, który nie umarł, nie przestał wierzyć w Zmartwychwstanie i nie dał oddziellć się od Dobrej Nowiny przekazanej Światu przez Jezusa Chrystusa.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=996