www.bemowa.pl

:: Bronisław Komorowski mąż opatrznościowy.
Wiadomość dodana przez: Zadra (2010-05-14 14:33:53)

Wybitny liberał, świetnie współpracujący i rozumiejący się z Donaldem Tuskiem.
Oddany Platformie Obywatelskiej i pracy na rzecz ostatecznych rozwiązań prywatyzacyjnych w najkrótszym czasie.
Jako prezydent III RP doskonale zharmonizuje podział ról z premierem.


Jest gwarantem szybkiego sprzedania resztek majątku państwowego, oraz bezzwłocznego wprowadzenia euro.
Ograniczy liczbę posłów w sejmie, zlikwiduje senat, wprowadzi jednomandatowy system wyborczy.
Obniży podatki, zniesie rozbuchany socjal. Podniesie wiek emerytalny kobietom, mężczyznom i zlikwiduje państwową służbę zdrowia.
Wzmocni polskie siły zbrojne walczące w Afganistanie, dokona głębokiej reformy bankowości lokalnej konstytucyjnie przekazując ją EBC do zarządzania.
Okroi zakres zainteresowań IPN do zagadnień o niekwestionowanej poprawności historycznej.
Wybierając Bronisława Komorowskiego na prezydenta Polacy potwierdzą wolę podążania ścieżką dalszego wzrostu PKB do 3, a być może 4 procent.
Szczególną rolę odegra w tym młode pokolenie, świetnie rozumiejące i konsumujące dobrodziejstwo ostatnich trzech lat zmagań PO, o prestiżową nagrodę im. Karola Wielkiego ufundowaną przez UE i wręczoną przez wielką przywódczynię Niemiec Donaldowi Tuskowi za jego  wizjonerskie posunięcia na drodze do wyzwolenia naszych krajów spod zależności od ZSRR.
Za niespełna półtora miesiąca piastujący funkcję prezydenta, z wielką godnością i genialnym wyczuciem klimatów politycznych - nawet tu w Polsce - marszałek Komorowski Bronisław, zostanie naszym prezydentem na co najmniej 5 lat. To wielka i wspaniała perspektywa dla wszystkich tych, którzy nie boją sie pracy i dzięki temu stali się panami nie tylko własnego losu, ale i losu tych, którym tworzą rozliczne miejsca pracy.
Nie mam zamiaru kadzić komukolwiek wyliczając to co wiadomo wszystkim uważnie oglądającym TVN24, czytającym GW itp.
Przypominam tylko sobie to wszystko, by spokojnie nie głosować na jeszcze jeden medialny megakit. Kit, nie hit.adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=957