www.bemowa.pl

:: Powstrzymać Zarząd Bemowa.
Wiadomość dodana przez: Redakcja IRB (2010-03-10 16:51:30)

W parku Górczewska, Zarząd Bemowa, na zakończenie swej kadencji, za milion złotych, zamiast rozwiązań naturalnych funduje ohydną plastikową tandetę w miejsce szerzej, niż plac zabaw, pojętej rekreacji naszych milusińskich i nastolatków.
Co robią nasi radni, dla kogo pracuje ochrona środowiska urzędu i komisji rady dzielnicy?
Jako żywo, oplastikowanie każdego zakątka krajobrazowego, podległego jurysdykcji naszego ratusza ma podobieństwo nie tylko ulegania burmistrzów dewloperskiej presji na publiczne fundusze, ale takze przyzwolenia rady dzielnicy na ich niemal wyłudzanie.
Fundusze te pochodzą z podatków czyli naszych ciężko zapracowanych pieniędzy i mamy prawo wnikać kto je wydaje na oślep, miast według przejrzystych dalekosiężnych koncepcji.
Parki tworzy się na pokolenia, jak kościoły strzegą one ludzi przed duchowym wynaturzeniem.Chorobliwe oszpecanie wszystkiego co wspólne jałowymi bzdetami małej architektury gdzie jak gdzie, ale w przyszłościowej oazie zieleni jaką powinien być park Górczewska musi zostać zablokowane, dopóki nie zostanie przekazana do publicznego wglądu, oceny i krytycznej dyskusji społecznej makieta koncepcyjna tej inwestycji.
To co klepie w Bemowo News rzecznik prasowy, a zarazem główny propagandysta ratusza pan Krzysztof Zygrzak jest uraganiem z samorządu lokalnego, gdzie nadreprezentatywność przedstawicieli przynależnych do rządzącej partii politycznej wyklucza udział wolnych obywateli działających w niezależnych organizacjach poza rządowych i działajacych w DKDS.
To, że skupione w DKDS organizacje od prawie roku nie mogą spotkać się w sprawie przyszłości parku Górczewska z panem Jarosławem Dąbrowskim i osobami z urzędu prowadzacymi inwestycje w parku przemawia, mocno na niekorzyść reprezentowanych przez nich nie tylko stanowisk, ale i organizacji partyjnych, które lansują.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=932