www.bemowa.pl

:: Kosztowna tuba bemowskiego PO, czyli czyje i po co Bemowo News.
Wiadomość dodana przez: Maciej (2009-11-13 18:28:04)

Coraz głębsze niezadowolenie lokalnej społeczności budzi miesięcznik Bemowo News z uwagi na koszty jakie ponosi budżet miejski sponsorujący ten propartyjny eksperyment.
Podobnie jak ospotowanie dzielnicy bublem intranetowym stanowiącym pułapkę dla niedoinformowanych użytkowników, którym nie mówi się, że od bemowonetu do internetu jest jak od drogi krajowej do autostrady. W obu przypadkach, żeby wyruszyć w globalną podróż trzeba zapłacić.
Ankieta IRB znakomicie ukazuje stosunek mieszkańców naszej dzielnicy do propagandowego pisma ratusza.
Zarzut, że wypowiedziało się dopiero 153 osóby uprzedzamy - ankieta jest permanentna i łatwo się można będzie przekonać za miesiąc, dwa itd. co opinia Bemowa i Warszawy sądzi o działalności prasowej samorządu m. st. Warszawy.

Wracajac do BN, sądząc po zamieszczonych w nim materiałach dziennikarskich pisze je ta sama ręka, a brak podpisów pod treściami wskazuje na brak odpowiedzialności redakcji za styl wydawania periodyku. Radni praktycznie nie publikują swoich przemyśleń, uwag, ani komentarzy do planów bądź bieżącej pracy Zarządu.
Zamieszczane protokoły z obrad Rady są skąpe, jesli wogóle już są.
Wydaje się, że należy pomyśleć o ważniejszych potrzebach do sfinansowania przez miasto u nas, niż folderu służącego promocji konkretnych osób z lokalnego świecznika władzy.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=895