www.bemowa.pl

:: Krytyczna sytuacja na szczytach władzy - premier jest nagi!
Wiadomość dodana przez: Republikanin (2009-10-12 21:45:46)

Rozprzężenie wymiaru sprawiedliwości, czyni bezkarnymi urzędników państwowych dysponujących teką ministra. Kiedy osłaniani są przez swego szefa zastanawia fakt bierności medialnej tzw. opinii publicznej.

Polacy słynący ze swego wyczulenia na równość wobec prawa, milczą w mediach. Wystarczy im powiedzieć, że pierwszy minister jest wściekły na swych gabinetowych wybrańców i po sprawie.
Oczywiście powyższa teza jest tylko założeniem teoretycznym. Polacy nie milczą tyle że ich opinia o rozkładzie gabinetu ministrów nie jest w mediach korporacyjnych wogóle uwzględniana.
My poprostu nie jesteśmy opinią publiczną, zwłaszcza teraz kiedy bez analizy skutków podpisania lizbońskich ustaleń sami nie wiemy co jest czyje.
Gdyby Unia była praworządna, czy czterdziestomilionowa nacja mogłaby nie mieć prawa do kontestowania w mediach deprawacji urzędników zarządzających jej mieniem.
Ta retoryczna kwestia została przeze mnie wprowadzona tylko po to, by spuentować andersenowskim morałem z niewielka dozą aktualizacji... Tusk jest nagi.adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=885