www.bemowa.pl

:: Nowy Burmistrz Bemowa odpowie na pytania słuchaczy RDC
Wiadomość dodana przez: Anna (2014-05-28 22:49:19)

Krzysztof Strzałkowski – Burmistrz Bemowa odpowie w RDC na pytania mieszkańców dzielnicy i okolic. Odpowiedzi na zgłoszone pytania słuchacze będą mogli wysłuchać w czwartek 29 maja br. w audycji Tomasza Kwaśniewskiego “Popołudnie RDC”.

“10 pytań do…” to cykliczna akcja, w której Polskie Radio RDC zadaje ważnym urzędnikom miasta i regionu pytania zgłoszone przez słuchaczy. 29 maja o godz. 16:00 gościem w studiu będzie Burmistrz Bemowa. Krzysztof Strzałkowski od 2003 roku pracował w jedostkach samorządowych różnych szczebli. Był m.in. inicjatorem powstania Mazowieckiego Obserwatorium Rynku Pracy. Dotychczasowy Wicemarszałek Mazowsza objął posadę burmistrza w maju br. po dymisji Alberta Stomy.
Pytania do Krzysztofa Strzałkowskiego można wysyłać mailem na adres pytanie@rdc.pl lub dzwonić i nagrywać swoje pytania pod numerem 22 645 56 65. Na stronie www.rdc.pl można przeczytać wywiad z Krzysztofem Strzałkowskim przeprowadzony przez dziennikarkę Stacji Ewę Wasążnik.
Pierwszym gościem Polskiego Radia RDC w ramach cyklu “10 pytań do…” był Wiesław Witek – dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Polskie Radio RDC wychodząc na przeciw potrzebom informacyjnym i komunikacyjnym Mazowszan, będzie kontynuować spotkania z samorządowcami.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=8700