www.bemowa.pl

:: Żer dla mediów uciecha dla gawiedzi..
Wiadomość dodana przez: Maciek (2009-05-15 12:35:06)

Starannie wyreżyserowany spektakl poszerzania ulicy Powstańców Śląskich u zbiegu ze Szczotkarską nie zapoczątkował modernizacji ruchu północ południe wzdłuż głównej ulicy Bemowa.
A szkoda.

Wcięcie się w prywatną posesje państwa Gmurków odbyło się w asyście promieniującego szczęściem burmistrza Bemowa pana Jarosława Dąbrowskiego. Licznie reprezentowane media korporacyjne przybyły na miejsce by obwieścić precedensowe wydarzenie stołeczne jakim bez wątpienia jest przejęcie prywatrnej własności pod cel publiczny bez słusznego zadośćuczynienie.
To że odbywa się ono bez słusznego odszkodowania martwi niemniej niż triumfalizm władz stołecznego Ratusza i lansujących go mediów: wszak zakorkowany w godzinach szczytu węzeł ulic Powstańców Śląskich-Połczyńska-Dźwigowa nie odczuje zupełnie ścięcia ostrogi przy Szczotkarskiej.
Wysoce niestosownym wydaje się również styl przekazu tego poważnego dylematu, prywatnego i publicznego intreresu, przez zaproszonych dziennikarzy.
Ukazywanie w dzisiejszych publikacjach postawy właścicieli rozcinanej posesji w szydząco-drwiący sposób, nie znajduje uznania w oczach społeczności lokalnej.adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=830