www.bemowa.pl

:: Internet, a pedofilia. Potężne sprzężenie zwrotne.
Wiadomość dodana przez: Republikanin (2013-10-15 09:30:39)

W sieci rozrasta się strefa ogólnodostepnych (bez rejestracji) witryn deprawujących dzieci, młodzież i dorosłych. Bezkarnie publikowane są obrazy lansujące przemoc i zwyrodnienie.
Pozbawieni wszelkich ograniczeń dewianci mnożą strony obsceniczne, w których zwyrodnialcy po obu stronach ekranu zaspakajają, kosztem dantejskich cierpień ofiar, swój przerażający popęd płciowy. Tak pojęta wolność obrazu w sieci oddaje ogromne usługi diabelskiej machinie demoralizacji masowej. Społeczność dorosłych odpowiedzialnych za budowanie zdrowych związków międzyludzkich nie powinna pozwolić na krzewienie w internecie przemocy w żadnej postaci.
Nie sądzę, by ktokolwiek bronił wolności instalowania w internecie materiałów kształtujących sadystyczne zachowania wobec dzieci, młodzieży, czy nawet dorosłych, lecz jestem mocno przekonany, że temat omijany jest wielkim łukiem przez wysokonakładowe media i korporacje zarządzajace siecią. Szeroko zakrojona reakcja obywatelsko-parlamentarna u nas w Polsce, z pomocą międzynarodowych organizacji typu UNESCO może to zmienić i zapobiec tragediom dzieci torturowanym seksualnie i propagacji demonicznych filmów z miejsc ich kaźni.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=8251