www.bemowa.pl

:: Noe, Abraham, Obama
Wiadomość dodana przez: Finisterrus (2013-09-06 09:35:39)

Polityka USA oparta o permanentną wojnę rozwija gospodarkę amerykańską.. Trwające od dziesięcioleci poszukiwania nowych technologii unicestwiania przeciwników rzeczywistych i hipotetycznych doskonalą arsenał eliminacji zagrożeń na wczesnym etapie kiiełkowania.

Zapowiedzią nowej ery wojen staną się działania w Syrii. Dziewięćdziesięciodniowa kampania powietrzna SZAP zademonstruje światu schemat wojny XXI wieku. Wojny bez użycia wojsk lądowych. Wojny prowadzonej za pomocą systemów GPS kosmicznych, wykorzystujących pozaziemskie platformy lokalizacji celów, tudzież autonomiczne - pokładowe, latających destruktorów załogowych, bezzałogowych i niezależnych prepropramowalnych z zaawansowaną samodzielnością decyzyjną.
Skok technologiczny w prowadzeniu wojny od czasu dwuetapowej dekompozycji Iraku jest ekscytujący. Nigdy zabijanie przeciwników nie było tak bezpieczne i bezstresowea jak komputerowa gra. Przełom jaki dokona się w naszych duszach po tej telewojnie stworzy nową jakość w cywilizacji białego człowieka.
Ci którzy poddadzą sie jej magii zapanują. Czy o to chodziło Bogu Baraku.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=8226