www.bemowa.pl

:: Do wierzących w politykę PO.
Wiadomość dodana przez: Internauta z WP do publikacji Na (2013-07-11 13:32:54)

Wy żyjecie w Polsce, czy na fermie kurzej?
Jak można akceptować słowa Premiera Tuska:
nie stawiam wam wysokiej poprzeczki,
żyjmy teraźniejszością,
ważna jest ciepła woda w kranie,
nie róbmy polityki,
polskość to nienormalność,
polityka miłości; (to jak slogany z Orwella).  


 Jak wy to robicie, że wam się nie zapala lampka kiedy Tusk dostaje medal od Merkel za specjalne zasługi dla integracji europejskiej, a równolegle pod Bałtykiem kładą rurę, bez najmniejszych protestów - u nas można budowę obwodnicy zablokować byle żuczkiem. 
Na terenie Rosji ginie prezydent kraju będącego w NATO - Tusk nie podejmuje najmniejszej próby przejęcia śledztwa.
Jak Wy chcecie, żeby Europa i Rosja Was szanowała skoro sami się nie szanujecie.
Chcecie zbudować europejskie społeczeństwo obywatelskie. Oparte na tolerancji , otwartości, multikulti.
Pytam, jak chcecie to zrobić, skoro maturę sprowadzono do poziomu kalamburów. Wasze młode intelektualne elity, nie muszą przeczytać żadnej książki, żeby mieć średnie wykształcenie. Obniżając poziom nauki, zabieracie młodym ludziom wolność. Pozbawiacie ich narzędzi umożliwiających indywidualną ocenę zjawisk, na które składa się życie. Jedyną bronią młodych Polaków jest cynizm, chamstwo i słowo zajebiście.
Jaki multikuturalizm chcecie tworzyć skoro kultura związana jest bezpośrednio z naszą historią. Minister edukacji chce wycofać ten przedmiot ze szkoły.
O jakiej tolerancji mówicie skoro telewizja publiczna promuje Nergala, nie zwracając uwagi na uczucia wierzących ludzi.
Ciekawe, że dla Newtona i Leibniza (twórcy rachunku różniczkowego i całkowego) Biblia nie była stekiem kłamstw. A większość życia poświęcili na studiowanie właśnie Biblii. Wierzyli w Boga. Może nie całkiem chrześcijańskiego, ale wierzyli. Dali nam narzędzia, dzięki którym zmieniamy świat. A wy szydzicie ze wszystkiego i wszystkich kto wyznaje wyższe wartości. Patriota zaraz będzie fanatycznym nacjonalistą. Wykpicie, sprowadzicie do absurdu. A patriotyzm jest biologicznie naturalny. To odpowiedzialność za moje stado, za obszar na którym to stado żyje.
Pozbawiono Was edukacji, autorytetów i wmówiono, że jesteście sobą. Pozbawiono Was duszy. Dzięki temu jesteście policzalni i przewidywalni. Jak wasz materializm.
Zamieniono was elektoracie PO w izotropową, monokulturową strukturę. Reagującą jednakowo na emocjonalną, wyzbytą logiki propagandę.
Zastanówcie się. Zobaczcie ostatnią scenę i monolog z Misia Barei. Poszukajcie analogii z teraźniejszością.
Demokracja bez wartości wyższych zamienia się w cichy totalitaryzm.adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=8170