www.bemowa.pl

:: Czerwony alarm dla stołecznej PO.
Wiadomość dodana przez: Maciej Wysiadecki-Banaś. (2013-06-06 14:41:34)

Coś wisi nad Warszawą. Ciekawa promocja ulubieńca z Bemowa, Hanny Gronkiewicz Waltz, na vice-prezydenta stolicy w krytycznej dla jej kariery chwili nieco dziwi.

Burmistrz Bemowa to bardziej wysoki figurant PO niż lokalny samorządowiec.
Osoba bez rozumienia historycznego klimatu i stołecznego rozmachu. Skupiający się na mnożeniu obiektów rekreacyjno-portowych, wydawaniu wysokonakładowego miesięcznika Bemowo News, a najbardziej na autopromocji.
Czyżby pani prezydent Warszawy padła ofiarą mitu jaki wokół Jarosława z Bemowa stworzył mistrz dzielnicowej propagandy K. Zygrzak. A może w jej otoczeniu powstała próżnia środowiskowa? Tak na marginesie - czy Czesław Bielecki przyjąłby zaproszenie do objęcia wakatu i współzarządzania Warszawą?

Ciekawie będzie wyglądało przekazanie fotela burmistrza Bemowa jednemu z jego licznych zastępców.
Partyjny rozsądek wskazywałby na pana Szulczyńskiego, ale szybko awansujący ze skromnego rzecznika na v-burmistrza pan Zygrzak może zamiast podążać za szefem otrzyma po nim schedę.
Tak, czy siak linia zarządzania masą spadkową na Bemowie będzie z pewnością kontynuowana. Odejście obecnego zarządcy dzielnicy niewiele tu zmieni.
W ratuszu stołecznym Jarosław Dąbrowski pozostanie nadal figurantem i chyba w tej roli znakomicie się czuje. Jednak mimo pozorów awansu to może być wejście na pole minowe.
Stołeczny ratusz po Euro 2012 ogołocony z pieniędzy i z widmem referendum o odwołanie pani prezydent H. Gronkiewicz-Waltz to czerwony alarm dla najważniejszych graczy w PO.  
adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=8131