www.bemowa.pl

:: PIES ZNALEZIONY W PRIMA APRILIS NA BEMOWIE SZUKA WŁAŚCICIELA BĄDŹ NOWEGO DOMU!
Wiadomość dodana przez: Marta Kozłowska (2013-04-04 19:33:01)

RUDY PIES 2,5-3 LETNI ZNALEZIONY NA BEMOWIE W W-WIE DN. 1 KWIETNIA OK. GODZ. 1.00 W NOCY STAŁ NA JEZDNI UL. RADIOWEJ, MIĘDZY ULICAMI POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH I SZADKOWSKIEGO. WYCHŁODZONY I WRĘCZ OTĘPIAŁY STAŁ W ŚNIEGU.
CHĘTNIE DAŁ SIĘ WZIĄĆ NA RĘCE. BYŁ WYGŁODNIAŁY I SPRAGNIONY. JEST CICHY I SPOKOJNY, DOBRZE UŁOŻONY – REAGUJE NA MNÓSTWO KOMEND I IMIĘ „RUDI”, KTÓRE MU NADAŁYŚMY. BYĆ MOŻE MA PODOBNIE BRZMIĄCE IMIĘ. JEST NIEZWYKLE ŁAGODNY I ŚWIETNIE SIĘ DOGADUJE Z MOJĄ PÓŁTORAROCZNĄ SUCZKĄ. CHĘTNIE SIĘ Z NIĄ BAWI. DUŻO ODPOCZYWA. NIE PRZEJAWIA ŻADNYCH OZNAK AGRESJI. U WETERYNARZA MERDAŁ OGONEM DO KOTA..
BOI  SIĘ WINDY (ZAMYKAJĄCYCH SIĘ DRZWI), ALE CORAZ CHĘTNIEJ JĄ JEŹDZI. ZNALEZIONY BYŁ BEZ OBROŻY. DOBRZE ZNA SZELKI I SMYCZ. RÓWNIE CHĘTNIE CHODZI SWOBODNIE I SIĘ SAM NAS PILNUJE. W OGÓLE NIE PRZEJAWIA CHĘCI DO UCIECZKI. 

NIESTETY NIE MA TATUAŻU ANI CZIPA. 1 KWIETNIA BYŁ GRUNTOWNIE PRZEBADANY PRZEZ WETERYNARZA. MIESZANIEC RAS MAŁYCH, MA 33 CM WYS. W KŁĘBIE. JEST LEKKO PODZIĘBIONY, ALE NIE WYMAGA LECZENIA ANTYBIOTYKAMI. DOSTAŁ ZASTRZYK WZMACNIAJĄCY I WITAMINY NA NAJBLIŻSZE DNI. STAN OGÓLNY CAŁKIEM DOBRY!, ZDROWE ZĘBY, LŚNIĄCA I GĘSTA SIERŚĆ, ZDROWA SKÓRA, WAŻY RÓWNO 7 KG, JEST SZCZUPŁY I MUSKULARNY. MA APETYT :) EWIDENTNIE JEST TO PIES DOMOWY I UŁOŻONY.

SZUKAMY WIĘC WŁAŚCICIELA (ZAKŁADAJĄC, ŻE TO NIESZCZĘŚLIWE ZAGINIĘCIE) LUB TEŻ NOWEGO DOMU DLA PRZEMIŁEGO „RUDIEGO”. WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM CHĘTNIE UDZIELĘ DODATKOWYCH INFORMACJI. PROSZĘ O ZGŁASZANIE DO MNIE WSZELKICH WSKAZÓWEK MOGĄCYCH DOPROWADZIĆ NAS DO JEGO DOTYCHCZASOWEGO OPIEKUNA LUB ZNALEZIENIA KOGOŚ, KTO ZAPRAGNIE GO PRZYGARNĄĆ.
Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC! MARTA KOM. 533 167 511  
adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=8090