www.bemowa.pl

:: Grecja wykiwała Polskę. Rosja może nas ośmieszyć.
Wiadomość dodana przez: M.W-B (2012-06-09 12:46:59)

Po dwudziestu minutach falowych ataków na bramkę przeciwników i efektownej składance podań zwieńczonej golem Polacy w meczu z Grecją z kwadransa na kwadrans puchli. 
Ponoć klimat pod plastikowym dachem był upiornie tropikalny co oczywiście pomagało południowcom, ale pomysł zasunięcia go na czas meczu nie był pomysłem bezpodstawnym. Pogoda ogólnie była deszczowa, a organizatorzy uważali "parasol" za swój popisowy wynalazek, który będzie podnosił prestiż obiektu.
Dlaczego uważam, że Polacy wypadną z tych mistrzostw już w pierwszej rundzie, pytałem sam siebie? Może na stadionie bez zadaszenia rozwiną pełnie swych umiejętności.
Tak się pocieszałem, póki ...  

 ... nie zobaczyłem meczu Czechy-Rosja. 
Mecz Czechy-Rosja dobił kibiców polskich snujących fantazje na temat siły i szans na awans narodowej jedenastki pozbieranej z zachodnieuropejskich klubów. 
Rosjanie mają takiego kopa, że warto ich sprawdzić na koks, a jeśli są czyści to ... biada ich przeciwnikom.
Wtorkowe starcie polsko-rosyjskie odbieram jako wielowarstwowe widowisko, w którym sport stanowić ma tylko pretekst do pokazania naszej narodowej woli nie poddawania się w sytuacjach na pozór beznadziejnych.
Czy nasi nienadzwyczajnie utalentowani externi posiadają dostateczne pokłady motywacji, by w zderzeniu ze świetnie wyszkolonym zespołem walczącym wszystkimi zawodnikami o gole nie nie zbłaźnić się?
Przegraną przewiduję i zniosę.
Obawiam sie jednak, że drużyna jaką zbudowali Rosjanie jest w stanie ośmieszyć zawodników wybranych przez trenera Smudę.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=7708