www.bemowa.pl

:: Kobiety same się nie obronią.
Wiadomość dodana przez: Maciej Wysiadecki-Banaś (2012-03-07 20:13:06)

Zawodowe feministki z SLD, PO i RPJP zagdaczą nasze panie w kongresach, teledebatach, biznescenterklabach i manifach.
Z cynizmem zaganiają kobiety do blisko 50-cio letniej harówki, bajdurząc o pięciopaku jako uzupełnieniu emancypacji emerytalnej w duchu, jako żywo, niejakiej Lidii Korabielnikowej (radzieckiej przodownicy ,,udarnego truda'), dalekim od Marii Skłodowskiej (matki, żony, sawantki - nie dożyłaby obecnie reformowanego wieku emerytalnego).
Kobiety Polskie potrzebują męskiego wsparcia w tej krytycznej, dla ich przyszłości, chwili.W takim momencie milczenie mężczyzn to pozostawienie samym sobie te kobiety, dla których wartość macierzyństwa, rodziny i integracji pokoleń jest wyrazem oddania, swoich najlepszych lat, społeczeństwu przyszłości.
Nie warci ich bylibyśmy, nie zabierając głosu w sprawie bezdusznego zwalenia na nie dodatkowego obciążenia pracą, kompensujacą zakładany, przez rząd D. Tuska, zanik narodowej woli trwania. Wyludniania Rzeczpospolitej!
Prymitywnym kłamstwem premiera jest powoływanie się na ekspertyzy demograficzne obwieszczające depopulację i przewidujące wydłużenie średniej życia w tempie ...
No właśnie. W tempie przyjętym przez ekspertów założeń, by udowodnić to na co dostali zamówienie.

Płeć piękna bez solidaryzmu męskiego nie obroni się. To widać po spolegliwości wobec D. Tuska fasadowych, zdominowanych przez zawodowe feministki, organizacji kobiecych i samozwańczych reprezentantek przedsiębiorczyń (biznes łumenek) typu pani Bochniarz.
Dla przejrzystości publicystycznej nie będę rozwijał konsekwencji poddania się demagogicznym zaklęciom pana premiera naszej obywatelskiej opinii.
Zrobią to kompetentnie inni.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=7547