www.bemowa.pl

:: W obronie wszystkich kobiet.
Wiadomość dodana przez: Maciej Wysiadecki-Banaś (2012-02-24 22:55:31)

We współczesnej Polsce, kraju o znakomitym potencjale intelektualno-materialnym, premier agitujący na rzecz wydłużenia wieloletniej orki kobiet, zamiast tworzenia im warunków na przekazywanie życia kolejnemu pokoleniu i jego najczulszej ochrony - wymaga pozbawienia stanowiska, a nie mass-medialnego poklasku.

Słuchanie pokrętnej propagandy Tuska, do wtóru ewidentnych kłamców z nieobliczalnym ministrem finansów V. Rostowskim i chórem tajemniczych ekspertów krajowych i unijnych przedstawiających wizję staczającej się w starczą zapaść Polski, to oddanie rozumu pod kontrolę cynicznych graczy.
Robienie z obywateli Rzeczpospolitej idiotów niezdolnych do odróżnienia dialogu społecznego, konsultacji od prymitywnej agitki stało się normą partyjnych kadr Platformy. .
Platformy zmieniającej demokrację w farsę, równouprawnienie kobiet w kierat. .
Teraz kiedy w poszukiwaniu setek miliardów złotych na spłaty zaciąganych ustawicznie pożyczek nakłada się na kobiety syzyfowe brzemię, ględząc o konieczności zapobieżenia demograficznej katastrofie, warto spytać. .
Czy ten kto, cztery lata fetował ,,sukcesy", mamiąc swój elektorat znakomitą kondycją finansów państwa, będzie w stanie odwrócić chaos gospodarczy ze wszystkimi cywilizacyjnymi konsekwencjami od depopulacji poczynając?adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=7526