www.bemowa.pl

:: Za szybko minęły.
Wiadomość dodana przez: Wydawca (2008-01-03 17:48:38)

I aby tak samo szybko nie opadły z nas świąteczne nastroje, wzruszenia i optymizmu. starajmy się jak najmniej zaglądać na potężne portale, kanały informacyjne tv, tudzież w papierowe dzienniki, gdzie już rozpoczęto jazgotliwe dęcie w trąby i walenie w bębny że ktoś z PO coś, a potem na odwrót, natomiast PiS to i tamto i nazad tego z owym.
Wszystko po to żeby wygonić z nas klimaty beztroski i zaprząc do konsumpcji steku reklam przetykanych doniesieniami o wydarzeniach tyleż istotnych co przemyślenia koziołka Matołka na tematy pacanowskie.

Im później wkręcą nas w swój wir heroldowie wydarzeń globalnych, tym więcej możemy zastanowić się jak przygotować kolejny rok w naszych lokalnych społecznościach, by poprawić nasze otoczenie i poczuć oczekiwaną od ho, ho, poprawę lokalnych standardów.
Od komunikacji poczynając, poprzez współżycie sąsiedzkie, na środowisku naturalnym kończąc.
A to wszystko za pomocą racjonalnego wykorzystania środków budżetowych wypracowanych w naszej dzielnicy i pozyskanych z zewnątrz.
Co do IRB to będziemy nadal starać się informować bemowian jak się sprawy w naszym Ratuszu mają i możliwie systematycznie uczęszczać na comiesięczne posiedzenia radnych gdzie w twórczym sporze przedstawicieli środowisk obywatelskich realizowane są priorytetowe postulaty wyborców.
Mimo mało zachęcających wyników aktualnie prowadzonej przez nas ankiety na temat niezależnych relacji z sesji, mamy zamiar jeszcze jakiś czas uprawiać ten rodzaj publicystyki, gdyż póki nie ruszy, zapowiadana akcja filmowych relacji na oficjalnej stronie Bemowa, lub w przyszłości transmisje na żywo w sieci lokalnej tv, póty warto.
Dysponując dość mizernym zapleczem finansowym i technicznym nie dokonamy żadnych spektakularnych przeobrażeń, ale zapału wciąż nie brakuje i przy pomocy entuzjastów, na których zawsze liczymy postaramy się pokonkurować z jedyną słuszną linią medialną, tj oficjalnymi dostawcami wiedzy co w bemowskich trawach piszczy.
Jak co roku zachęcamy wszystkich do szerokiego korzystania z naszych łam w ramach wolnego dostępu do takich mechanizmów jak dodaj newsa, skomentuj, czy forum.
No i oczywiście instalacja reklam.
W bieżącym roku głównym celem, wydawcy niniejszego portalu, jest aktywniejsze sponsorowanie niezależnego dziennikarstwa zwłaszcza wśród młodszej generacji warszawian, oraz stworzenie silniejszego zaplecza know how.
Cokolwiek by o nas mówić nie sposób nas ignorować, a skoro tak to rok 2008 nie może być podobny do 2007, musi być lepszy.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=683