www.bemowa.pl

:: Nie tylko o warszawskich autostradach i SM-ach.
Wiadomość dodana przez: Maciej IRB (2007-10-10 14:27:34)

Z Pawłem Poncyliuszem ubiegającym się o reelekcję posłem  do Sejmu RP, vice-ministrem gospodarki, możemy porozmawiać 11.10.2007 r. (czwartek) na Bemowie, przy ul. Ks. B. Markiewicza 1 (to jest budynek k. kościoła MB Królowej Aniołów przy Wrocławskiej)
Początek spotkania o godz. 18:30.Kampania wyborcza ogladana w okienku TV to zupełnie inna przestrzeń konfrontacji pogladów niż bezpośredni miting z kandydatem do Sejmu.
Tak naprawdę tylko na żywo możemy przetestować kompetencje kandydatów i ich polityczne przygotowanie do reprezentowania naszych potrzeb na forum parlamentu.
Obecna kampania jest niejako uwikłana w intrygi medialne potężnych wydawców przez co jej istota została sprowadzona do szklanych debat i często nie prezentuje poszukiwanych i oczekiwanych przez odbiorców merytorycznych argumentacji.
Miejmy nadzieję, że kto jak kto, ale Paweł Poncyliusz niejako z urzędu gwarantuje jej rzeczowy, gospodarczy charakter,  zaś prezentacja jego  światopogladowych zapatrywań też nie powinna zawieść znanych z dużej wrażliwości społecznej bemowian.
adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=656