www.bemowa.pl

:: Pierwszy wśród równych.
Wiadomość dodana przez: Maciej Wysiadecki-Banaś (2007-08-31 18:52:03)

Czeka nas konkurs na dyrektor-a (-kę) BCK. Placówka kulturalna tej rangi nie może długo czekać na nowego nawigatora. Właśnie zaczyna się rok szkolny i mieszkańcy nietylko Bemowa oczekują od Art.bem bogatego w wydarzenia kulturalne sezonu 2007/2008. Oczekują również zrównoważonego jej rozwoju bez podobnych obecnej kompromitacji.

Pozostaje sprawą pierwszorzędnej wagi, by zaangażowano na tym prestiżowym stanowisku kogoś o niewątpliwych talentach zarówno w szeroko rozumianej dziedzinie patronowania animacji życia kulturalnego Bemowa jak i odporności na infekcje korupcyjne, oraz partyjne uzależnienia.
Byłoby miłe gdyby osoba taka znała środowisko społeczne naszej dzielnicy i była świadoma jego dynamicznej przebudowy w ostatnich kilkunastu latach.
Klimaty polityczne tej części Warszawy mają barwy czerwieni i zieleni, które słabo (szkoda) równoważy tradycyjna dla rdzennej stolicy biel.
Gdyby mnie o taką osobę spytano poleciłbym kogoś lokalnego, młodego, z doświadczeniem w kontaktach z różnymi środowiskami.
Powie ktoś, że takiego ze świecą szukać. Otóż nie - jeśli zostanie ogłoszony otwarty konkurs sądzę, że będzie w nim chciał wziąć udział.
Czy będzie najlepszy? Mam nadzieję, że konkurencja będzie silna. Niech wygra primi inter pares.
Bez ustawiania!


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=640