www.bemowa.pl

:: Wielka Orkiestra Rowerowa
Wiadomość dodana przez: Dominika IRB (2007-01-11 19:50:13)

Do wzięcia udziału w XV finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chyba nie muszę nikogo z Państwa namawiać. Można jednak uczestniczyć w tej imprezie w oryginalny sposób – razem z Bemowską Grupą Rowerową dołączyć do triumfalnego przejazdu Masy Krytycznej. (Zobacz galerię WOŚP - Bemowo)


Od lat barwny i głośny tłum rowerzystów Masy Krytycznej towarzyszy kolejnym finałom WOŚP w Warszawie. W tym roku pogoda bardziej niż kiedykolwiek zachęca nas do takiej właśnie formy udziału w akcji Jurka Owsiaka.

Wyjazd na niedzielną Masę spod bemowskiego ratusza zaplanowany jest na godzinę 13.00 - lokalny koordynator Piotr "Kładek" Kładecki poprowadzi bemowskich rowerzystów na Plac Zamkowy. Masa wyruszy z Placu Zamkowego o godzinie 14.00, aby przed 16.00 dotrzeć pod Pałac Kultury. Po godzinie 16.00 planowana jest triumfalna runda wokół Placu Bankowego i powrót Aleją Solidarności pod PKiN. Więcej informacji "z pierwszej ręki", a więc od samego Jurka Owsiaka, dostępnych jest na nowej stronie Bemowskiej Grupy Rowerowej.

Bemowo-masa-wosp-01 Bemowo-masa-wosp-02
Bemowo-masa-wosp-03 Bemowo-masa-wosp-04

Dla wszystkich, którzy wolą tradycyjną formę uczestnictwa w Wielkiej Orkiestrze, przewidziane są, jak co roku, liczne atrakcje finału pod bemowskim ratuszem. W planach – m.in. występy zespołów rockowych, a także koncert Małgorzaty Ostrowskiej. Start o godzinie 17.00. Pełny plan an stronie Ratusza.

Miłośnicy motoryzacji z pewnością znajdą coś dla siebie na Moto-Orkiestrze Świątecznej Pomocy od 11.00 do 15.00 na terenie Automobilklubu na bemowskim lotnisku. Można będzie wylicytować przejazd z kierowcą rajdowym, obejrzeć z bliska samochody rajdowe oraz zabytkowe, a także odświeżyć swoje umiejętności w zakresie pierwszej pomocy medycznej na specjalnym kursie. Więcej na stronie Motoorkiestry.

Oj się będzie działo... :)


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=481