www.bemowa.pl

:: Fortuna sprzyja prawym.
Wiadomość dodana przez: Republikanin. (2017-11-30 13:32:53)

Zwykle po wyborczym wstrząsie politycznym, jakim jest utrata władzy i wtórnym ekonomicznym jaki doznają jej beneficjenci, demokracja wydaje się przechodzi jakowyś stan pobudzenia. Normalność, póki trwa u zwycięzców karnawał u przegranych smuta.

Zmiany których oczekują zwolennicy strony zwycięskiej zwykle biją w przedporażkowe samozadowolenie przegranych, a cóż dopiero w rozdmuchane jak u europarweniuszy .
Po 24 miesiącach od ostatnich wyborów w Rzeczpospolitej szok powyborczy wśród łżeelit trwa. W PO i otoczce skala szoku wywołanego przegraną jest tym większa im nadproporcjonalne samozadowolenie owo było.
Nie uznając wyniku decyzji innych obywateli popadli w stan totalnej opozycji. Depresja chroniczna?
Permanentny lament po utraconym w roku 2015 raju.
Bez bazy programowej skazani są na socjotechnikę.
Wybrali histeryczną narracją o hitleryzacji państwa przez reformy Prawa i Sprawiedliwości. Usiłują obezwładnić fragment społeczeństwa polskiego, który płytko zakorzeniony w kulturze narodowej pozbawiony jest duchowej siły trwania w wartościach szeroko rozumianej cywilizacji chrześcijańskiej.
Istotna większość nie pęka nie waha się nie spoczywa na laurach. Powyborczy karnawał się skończył.
Odbudowa kadr inteligencji Polskiej zwieńczona wyborczym triumfem roku 2015 niczym grom z jasnego nieba walnęła w komunistyczno-lewacki węgieł transformacji.
Węgieł projektu skomunizowania Polski, odebrania obywatelom wielopokoleniowego dorobku. Przechwycenia go, a następnie transferowanie zagrabionych majątków w okresie postkomunizacji na nowonomenklaturowych dygnitarzy III RP.
Przecięty został węzeł mistyfikacji wszechczasów transformacja.
Ten ponury trik w 2014 roku wydawał się, jak to określił hiperhochsztapler Donald Tusk, domknięty.

Dekomunizując Rzeczpospolitą trzeba być świadomym, że totalna opozycja ma swoje korzenie w dekretach Bieruta, owoce w warszawskich i rozsianych w całej Polsce nieruchomościach, a przyszłość we wsparciu mędrców Unii tych medialnych i tych niekoniecznie znanych masie pracowniczej w eurofolwarku.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=43888