www.bemowa.pl

:: Ogrody Pana.
Wiadomość dodana przez: Republikanin. (2017-07-07 11:54:19)

Prezydent Donald Trump Polsce przeznacza poczesne miejsce w rekonkwiście Europy dla cywilizacji zachodniej.

Europy słaniającej się pod ciężarem napływających z południa i południowego wschodu mas biedoty.
Pękające w szwach etapowe obozowiska wędrujących muzułmanów przestają nadążać z przyjmowaniem tłumów poszukujących nowej przestrzeni osiedleńczej.
Angela Merkel i Emanuel Macron ślą rozpaczliwie sygnały SOS usiłująć rozbić kolumny zagrażające marszem na Paryż, Berlin, Londyn w mniejsze potoki kierując je do krajów broniących się przed zalewem afroazjatyckim żywiołem ludzkim kompletnie bezproduktywnym i niestabilnym emocjonalnie.
Chaos zapanował w krajach które zaprosiły do siebie rozbitków Syrii, Iraku, Afganistanu, Libii, Sudanu, Algerii.
Nadciagają za nimi nieprzeliczone kontyngenty Pakistańczyków i ich pobratymców z Bangladeszu, a to niejako preludium do wielkiej ucieczki z nędznych południowych subtropików ku ociekającej dobrobytem północy.
Zaklinanie rzeczywistości poetyką multikulti `opóźnia kontrakcję Europejczyków i skazuje dziesiątki milionów istnień ludzkich na ślepy pęd do mitycznego Edenu za jaki uważają Stary Kontynent. Idą za głosem surm Allaha, ale nie z opuszczonymi głowami, lecz z wiarą iż zmienią Europę zgodnie z założeniami Mahometa.
Z perspektywy Donalda Trumpa Polska to ostatnia zapora przed dechrystianizacją naszego kontynentu, a zarazem nadzieja Stanów na powstrzymanie islamskiego fundamentalizmu o cechach równie diabolicznych co totalitaryzm niemiecki i bolszewicki.
Stajemy się z woli Opatrzności kolejny raz przedmurzem ewangelicznej nadziei i rycerzami mesjanistycznej powinności. Można nie mieć przekonania do D. Trumpa jako wielkiego formatu przywódcy, ale trudno odmówić mu zdrowego chrześcijańskiego rozsądku.
I dlatego dobrze się stało, że mamy go za sojusznika w śnie o wspólnych wartościach i przeznaczeniu pisanym nad północnoatlantyckim ogrodem Pana.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=43852