www.bemowa.pl

:: Coś jak ble - Kod
Wiadomość dodana przez: Kass a Nder (2016-01-26 14:37:26)

Po ponad dwóch dekadach budowy demokracji przez prenumeratorów, abonentów i właścicieli korporacyjnych mass-mediów; prenumeratorzy, abonenci i właściciele korporacyjnych mass-mediów założyli komitet obrony demokracji (Kod). Obrony przed - nie będącymi prenumeratorami, abonentami ani właścicielami korporacyjnych mass-mediów - zwolennikami zwycięskiej w wyborach 2015 roku,  IV Rzeczpospolitej. 
Zrozumiawszy, że misterny miododajny projekt rozsypał się admiratorzy III RP postulują reanimację  zaczynając od nowa. 
A niech ich!

Już widzę:  masowe strajki abonentów, prenumeratorów i robotników przemysłu medialnego, przemysłu bankowego, legislacyjnego, oraz biurokratycznego. 
Tajne portale, fora internetowe przesladowanych czytelników gazet Michnika, Lisa, Urbana, widzów teatrów Karolaka, Jandy, reklam ING Kondrata 
Sankcje MFW i Berlina.
Masową emigrację ofiar ksenofobicznego reżimu na bliski wschód i zachód - chociaż z emigracją do Niemiec może być problem bo właśnie kilkanaście milionów zaproszonych przez kanclerz A.Merkel gości wybiera się do niej w najbliższych latach z krajów chronicznie antysemickich i dopóki nie wprowadzą u nas stanu wojennego nasi emigranci  nie będą mogli uzyskać statusu uchodżcy z uwagi na  silną konkurencję młodzieży arabskiej.  
Ale, ale. Rada dla wszystkich zakredytowanych na śmierć. Dobrze już zacząć gromadzenie cukru, suszonego chleba, papieru toaletowego i czekolady twardej, bo złoty, ani chybi  zdołuje do 15 zł za franka, dolca, euro. Brrr...  

Zaiste może już lepiej, dla świętego spokoju, oddać niereelektowanym demokrację, a nie zmuszać ich do mozolnego wyczekiwania na elekcję. Kto wie ile to kadencji im teraz zajmie, gdyż zasłużeni, doświadczeni w bojach kombatanci już dawno przekroczyli wiek emerytalny i niebardzo rozumieją o co chodzi z tym internetem i jak sobie z nim radzić by nie bruździł abonentom prenumeratorom i właścicielom korporacyjnych mass-mediów.
Jest jeszcze jeden  szkopuł z tą reanimacją. To nie jest śmierć kliniczna III RP. Tę fazę mamy już za soba co najmniej od 2011 roku. Obecnie mamy do czynienia z trupem.
Zreanimujesz trupa to wyjdzie zombie.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=43426