www.bemowa.pl

:: Odzyskiwanie państwa czyli powrót do demokracji obywatelskiej.
Wiadomość dodana przez: Europraktyk (2015-12-07 16:26:36)

Po latach bezradności Polska wraca do grona państw aktywnych w kreowaniu własnej strategii rozwojowej. Silna prospołeczna inwencja Prawa i Sprawiedliwości otwiera nowe szanse dla kapitału rodzimego.
 Ostre reakcje oligarchicznych środowiski przyssanych do budżetowych pieniędzy, dotacji unijnych i krętackich przedsięwzięć w zdobywaniu państwowych zamówień (budowa autostrad, informatyzacja instytucji państwowych) będą się nasilać pod przykrywką walki z kontrdemokracją, która  jakoby nastała po ostatnich wyborach niezgodnych z życzeniami  urzędowych i medialnych elt.   

Delegacje do Brukseli partii od kilkunastu lat osłaniającej wielkie przekręty, już organizuje mocno skompromitowany ustawą hazardową Schetyna ze wsparciem Petru nowego harcownika Balcerowicza. Uliczne zadymy w obronie dorobku twórców układu III RP będą kolejnym sposobem na rozbicie obywateli na dwa obozy wzajemnie się niszczące. W tym chaosie ma powstać klimat do obalenia Prezydenta A. Dudy za pomocą Trybunału Konstytucyjnego zmonopolitzowanego personalnie przez Platformę Obywatelską na całąkadencję 2015-2019 r.
Mrzonki odchodzących elit o bezterminowym prawie do wyniszczania ekonomicznego rodaków budzą co najwyżej estetyczne obrzydzenie wśród społeczeństwa polskiego, a nie strach przed zapowiadanymi zadymami antyrządowymi, europejskimi raidami emisariuszy Schetyna - Petru, czy sankcjami bankierów obłożonych niewielkim w gruncie rzeczy podatkiem od gigantycznych zysków.
 Co więcej utwierdzają obywateli, iż Prawo i Sprawiedliwość nie tylko ich interesów pilnuje, ale nie boi się rozwydrzonego władzą establiszmentu z PO i Agory.  


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=43402