www.bemowa.pl

:: Newielu straci bardzo wielu zyska.
Wiadomość dodana przez: Maciej Wysiadecki-Banaś (2015-12-02 11:34:04)

 Logiką demokracji jest ... populizm. Vox populi, vox Dei - głos ludu, głosem Boga. Oto podstawowa przesłanka zrównoważonego rozwoju społeczeństw. Nie rozwija się kraj, w którym niewielu zagarnia gigantyczne zyski, zawłaszcza i korumpuje władzę, która podatkami wysysa z obywateli wszelkie siły i kapitało  - , kulturo -,  państwowo - twórczą energię. 
Rzeczpospolita w ciągu 26 lat została cynicznie przerobiona z wersji radzieckiej na posowiecką. 
Eldorado nomeklaturowych elit Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej i prominentnych sygnatariuszy paktu z Magdalenki w roku 1989.

Duży polityczny sukces transformujący komunistów w dziedziców majątku narodowego II Rzeczpospolitej i obywatelskiego znacjonalizowanego od 1945 roku dekretami w rodzaju osławionego, do dziś obowiązującego Dekretu o nieruchomościach warszawskich Bolesława Bieruta. Właśnie w tym roku obchodzimy jego 70 - ciolecie.
Elity owe potrafiły przez ponad ćwierć wieku totalną propagandą tumanić szarych obywateli ogólnym sukcesem. Owa ogólność dotyczyła autostrad i boisk Tuska. Stocznie, motoryzacja, lotnictwo, informatyka, hutnictwo, papiernictwo zamiast modernizacji sprzedano na montownie, złomowano lub wykończono podatkami. W ramach prywatyzacji Lewandowskiego obdarowano lud stuzłotowymi bonami.
W tegorocznych wyborach naród powiedział basta. Zmiótł nomenklaturowych kombatantów od Prezydenta przez Sejm po Senat.
Vox populi vox dei.
Dzisiaj o godzinie 16 Sejm Rzeczpospolitej przystąpi do rozbrajania miny jaką nomenklaturowa oligarchia PO do spółki z PSL w czerwcu tego 2015 roku w naprędce przekonstruowanej ustawie, z głębokim naruszeniem i namieszaniem prawa, zainstalowała w Trybunale Konstytucyjnym.
Wybór pięciu sędziów przywróci równowagę w prawie i da szansę na powrót naszych racji do udziału w odbudowie pomyślności Polski i wszystkich Polek i Polaków wyautowanych po 1989 roku przez samozwanicze elity.
 


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=43398