www.bemowa.pl

:: Wielki Remanent,
Wiadomość dodana przez: Maciej Wysiadecki-Banaś (2015-10-07 12:48:03)

Remanent w urzędzie prezydenckim po wyborze nowej głowy państwa to nie tylko pierwszy obowiązek obejmującego najwyższe stanowisko A. Dudy, ale i przykład dla nowego rządu, który zostanie powołany po wyborach 25 października tego roku.

Zarządzanie finansami blisko czterdziestomilonowej rodziny to arcyodpowiedzialne i kluczowe zadanie głowy państwa i gabinetu premiera. Powinno się je powierzać osobom o nieposzlakowanej uczciwości, wysokokwalifikowanym, o rozległej wiedzy praktycznej i szerokich horyzontach poznawczych.
Osobom zrośnietym z narodową kulturą i wartościami konstytuujacymi chrześcijańską cywilizację.
Jak widać po ośmioletniej prywacie rozpasanych aparatczyków PO-PSL, zwycięscy, zorganizowani w partię hochsztaplerzy i złodzieje są skrajnie szkodliwi dla rozwoju społeczeństwa obywatelskiego
Dlatego, My wyborcy AD 2015 , przywracając państwo obywatelom chcemy mieć dogłębne rozeznanie z jakiego pułapu wystartujemy w nową czterolatkę.
Rozeznanie dokonane przez nową Radę Ministrów, nie tylko do wiadomości wybranych gremiów, ale publicznej, obywatelskiej, bez żadnych klauzul poufności. Do bólu prawdziwe, bez zatajeń, przemilczeń, beznamiętnie rzetelne.
Dogłębny raport o stanie państwa we wszystkich aspektach. Od finansów i gospodarki poczynając na socjalnych kończąc.
Bez względu na rozmiar zapaści potencjału narodowego Rzeczpospolitej, my Polacy chcemy i musimy zostać poinformowani na czym stoimy.
Gotowość i kompetencje elit Polskich do wzięcia spraw państwa w swoje ręce to jeden filar odzyskania suwerenności. Zaangażowanie w to całego społeczeństwa to drugi filar.
Nadchodzi czas wielkiej przemiany na miarę pamiętnej Solidarności z 1980 roku.
Tym razem nie dajmy sobie wszczepić pędów rodzących zatrute owoce. Polska to nasza fantastyczna szansa na czynienie nam przypisanego dziedzictwa miejscem rozkwitu gospodarczego i kultury chrześcijańskiej, z której Europa bedzie czerpała siły, by odbudować swą wspaniałą historię dialogu człowieka z Bogiem.
Dialogu uniwersalnego w personalnym ii cywilizacyjnym wymiarze stanowiącego warunek rozwoju całej ludzkości w pokoju i poszanowaniu prawa i sprawiedliwości.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=43356