www.bemowa.pl

:: Cyrk pod specjalną ochroną
Wiadomość dodana przez: Paweł Grabowski (2015-01-31 23:07:35)

Po tym, gdy okazało się, że burmistrz Krzysztof Zygrzak i jego zastępcy Jakub Gręziak i Radosław Kulikowski, są jedynie tzw. "burmistrzami pozornymi" bez prawa decydowania o czymkolwiek ogłoszono stan wyjątkowy na Bemowie.

Pełnomocnika rezydenta m. st. Warszawa na Bemowo Grzegorza Popielarza znamy  z posiedzeń Rady Dzielnicy, jako byłego jej przewodniczącego. Choć nigdy nie był on w obozie Dąbrowszczaków, to jednak nie sprzeciwiał się zbytnio folwarcznym zwyczajom w naszej dzielnicy. 
Sytuacja zmieniła się dopiero po tym, gdy Dąbrowski załatwił mu okręg, z którego Popielarz miał startować z list PO.
( Przypominamy, że w okręgu nr. 5 na Bemowie doszło do skrytobójstwa, albo przekupstwa ws. którego toczy się śledztwo w prokuraturze).
Do kolejnej wolty z PO tzw. obozu Gręziaków doszło już po wyborach.
W ten sposób Folwark uzyskał kolejnych 5 ( w sumie 14) Radnych, których łączy pragnienie nieograniczonego dostępu do bemowskiego koryta.
Teraz trzeba wziąć ich głodem, a później pokazać, że już inny "pan" zarządza lokalnym korytem. Po tych wyborczych i powyborczych zapasach w dzielnicowym błocie Gregory Popielarz ( jak podpisuje się na FB) jest wściekły na Dąbrowskiego i jego popleczników.
Myślę, że jego bemowską misją będzie wycięcie wszystkich ludzi Dąbrowskiego i Zygrzaka. A i jeszcze tytuł "Cyrk pod specjalną ochroną". Na zdjęciach widać było Dąbrowskiego i Popielarza. Koło nich stoi jakiś dziwny ochroniarz. Ci z ratusza mają zupełnie inne umundurowanie. Pytanie, kto go wynajął i za czyje pieniądze?
Dąbrowski swoją kampanią wyborczą pokazał już, że za nim stoją poważne pieniądze. Zrobił większą kampanie od wszystkich pozostałych komitetów i partii razem wziętych. Komuś zamożnemu musiało więc bardzo zależeć na tym, aby to on był przy władzy na Bemowie.
Pytanie: Czy to są jeszcze samorządowcy i politycy, czy może już lokalna mafia?
zapraszam na https://www.facebook.com/wybory.bemowo


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=43272