www.bemowa.pl

:: Ewka, puknij się w łeb.
Wiadomość dodana przez: Pasiak (2014-12-30 17:37:20)

Masz nas za idiotów. 
Wprowadzasz kasy fviskalne dla dogorywającej przedsiębiorczości zaraz po wygłoszeniu przemówienia o radykalnej reformie prawa podatkowego. Spodziewasz się wydusić 90-120 mln zł. w 2015 roku od 70.000 niedobitków z siedmioletniej wojny z polskim mikrobiznesem twojego kamrata Donalda.
Otóż twój koleś przegiął pałę na długo nim ciebie wpuścił w ten kanał. Gdyby nie zwęszył totalnego rypnięcia PO kracji siedziałby przy korycie do końca kadencji.
On zwiał.
Swoją gałą przedryblował wszystkich kolesi i kolesiówny. Na koniec walnął z fikołka do bramki w której ustawił ciebie. Piłka wleci do siatki, przegrasz. Jej trajektoria jest przewidywalna dla zdroworozsądkowych obywateli.
Podnosząc kasami fiskalnymi podatki szarej strefie czy ty rzeczywiście nie czaisz, że to samobój. One nie pokryja nigdy szarej strefy. One ją rozprzestrzenią.     

Szara strefa od lat rozlewa sie jak mgła w metodycznie  tysiącami ustaw wyniszczanym państwie. 
Regulując kapitalizm zniszczyliście istotę nowoczesnego rynku i swobód obywatelskich - wolność.
Zaciskając pętlę podatkową na rodzimych przedsiębiorcach zepchnęliście ich w czarną strefę. Dotychczasowa szara strefa ratowała resztki tych naiwniaków co tu w kraju usiłowali wyjść spod garoty. Jakoś wiązać koniec z końcem. Przetrwać was - szuje.
Teraz oni nie maja wyjścia muszą zejść do konspiracji. do podziemia gospodarczego. W czarną strefę. Tam nie płaci sie żadnych podatków zobowiązań, kredytów, pożyczek. Tam nie sięgaja łapy komorników, firm windykacyjnych, co dopiero urzędników skarbowych. Tam zepchnięci przez waszą pazerną głupotę mikroprzedsiębiorcy bankruci będa ryć obok waszego nieludzkiego systemu transzeje przetrwania. Nędzny drugi obieg gospodarczy, ale rzeczywisty. Na nic nie liczą, ani nic nie przekażą do kasy państwa będą walczyć jak z okupantem.
Tego chcecie wy nie oni?
Rostowski ustawił radary w budżecie na 2014 do poboru 1.500.000.000 zł. Policz ile one zebrały. Może 20% może 30%. Z ustrzelonych mandaty zapłaca nieliczni co jeszcze mają z czego. Spytaj koleżkę min. Szczurka, on powinien znać wpływy z rozwoju przemysłu fotoradarowego za ten rok. Fałsz nigdy nie zastąpi logiki  rzeczywistego rynku.  Zamiast deptać Polaków,  waszymi kasami fiskalnymi puknijcie w łeb tego kto forsuje ich wprowadzenie siedząc wygodnie  przy ośmiorniczkach i udzielając nam rad jak sie kredytować na wakacje, Święta i ... pogrzeby.  


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=43250