www.bemowa.pl

:: Ewakuacja z tonącej PO postępuje.
Wiadomość dodana przez: Republikanin (2014-12-19 00:31:39)

Donald Tusk nie miał skrupułów opuszczając jako pierwszy pokład.
Zdezorientowana ekipa, pozostawiona samej sobie, wybrała jego pupilkę E. Kopacz na kapitana.
Szaleją w Sejmie motywując się wzajemnie strachem przed kurduplem, jak dziś określili J. Kaczyńskiego stojącego  na mównicy parlamentu Rzeczpospolitej.
Na Bemowie nastroje społeczne za sprawą PO osiągnęły referendalny poziom.

 Po ,,brawurowym" dokończeniu, przez skopmpromitowaną i zdymisjonowaną w trakcie elekcji PKW, akcji wyborczej część ekipy w panice opuszcza Platformę Obywatelską.
Przedwczorajsza rejterada pięciu radnych Bemowa z tej partii do podstawionej im przez, niegdysiejszego pupila H. G-W, J. Dąbrowskiego szalupy jest potężnym impulsem w dezintegracji warszawskich struktur zwycięskiej partii pani Prezydent Warszawy.
Na Bemowie rządzić będzie wybrany w czwartek  burmistrz, w osobie młodziutkiego, a jakże sprawnego propagandysty Krzysztofa  Zygrzaka i Jarosław Dąbrowski modelowy wychowanek PO okadzany od wielu lat przez panią Prezydent.
Idealnie zgrany duet  w  wodzeniu   za nos jej i mniej kumatych  wyborców. 
Trzeba przyznać, że z dużą intuicją odczytali awans na Przewdniczącego Rady Europy Donalda T. i zrobili podobnie ewakuując siiebie i kolesi z PO bez uszczerbku dla samorządowych karier.
Zachowali władzę nad kasą i synekurami w dzielnicy, a nawet Platformą tyle że już nie Obywatelską.
Na ile pan Prezydent Warszawy pójdzie na autoryzowanie tej ekipy, na tyle wzmocni ferment wśród lojalnych aparatczyków wciąż jeszcze uczepionych Platformy Obywatelskiej na Bemowie i w całej Warszawie.
Wczorajszy, trzeci  akt bemowskiej farsy nie oznacza jej końca.
Na Bemowie nastroje społeczne osiągnęły referendalny poziom.


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=43238