www.bemowa.pl

:: Wartości.
Wiadomość dodana przez: M. Wysiadecki-Banaś (2014-09-29 09:52:43)

Przypatrując się sposobowi kierowania krajem przez ostatnie siedem bardzo długich lat pozostaję niezmiennie przekonany, iż w 2007 i 2011 roku dokonałem szczytnego wyboru głosując za Polską racją stanu zasadzoną na ponad tysiącletnim dorobku myśli politycznej Lechitów.
Z macierzy chrześcijańskiej idei wywodzą się, uniwersalne w swych humanistycznych odniesieniach, wartości politycznego, społecznego i naukowego postępu czyniące Rzeczpospolitą niezmiennie żywotną mimo presji skrajnie zaborczych państw ościennych. 

Ostatnie siedem chudych, wyniiszczających Polskę okrążeń Słońca przeżyliśmy z ogromnym trudem spychani coraz niżej w dostępie do niezbywalnych praw obywatelskich.
Powołane drogą nominacji wyborczej osoby dokonały splatformowania demokracji do poziom nomenklaturowego folwarku. Platformizacja sprowadziła działalność obywatelską do pozornej.
Demokracja stała się pustym frazesem. Partia rządząca weszła w nurt propagowany przez zwolenników antychrześcijańskiej koncepcji Europy. Platformę porozumienia dobrze ujął do kamer Donald Tusk zaraz po objęciu sterów. Cytuję z pamięci - ,,nic nie zmusi mnie do konfrontacji z mediami".
Kontekst jednoznacznie wskazywał, że chodzi o sojusz media władza.  


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=43186