www.bemowa.pl

:: Krajobraz przed bitwą.
Wiadomość dodana przez: Republikanin (2006-01-03 09:49:25)

Prywatna firma Beta SA zdezorganizowała już i tak zatkany wyjazd z Warszawy do Berlina usiłując wydrążyć pod pasem zieleni ul. Połczyńskiej potężny kanał.

Biedaczka połamała sobie zęby, a nam bemowianom przysporzyła podobnych atrakcji jak słynna MPRD z jej Górczewska Traffic Show.

Kto takiej firmie zlecił wykonastwo skomplikowanej inwestycji na strategicznym wylocie z Warszawy wie zapewne warszawski Ratusz.

Zaczęli wczesną wiosną 2005 od wykonania przewężek między Powstańców Śląskich, a ul. Łęgi. Potem długo, długo nic.

Następnie wykopali kilka, około 6-cio metrowych szybów, wydrążyli może 300 m kanału i na tym utknęli gdzieś tak na początku października. Czekali na kręgi i czekają nadal. Do wiosny, to pewne. Co potem nikt nie wie.

W urzędzie miasta czekają kto po Lechu Kaczyńskim.

PO wystawiło znanego urzędnika bankowego panią Hannę Gronkiewicz Waltz. Inni jeszcze nie zaproponowalii swoich urzędników. Termin wyborów samorządowych wciąż nie ustalony przez nowopowołany rząd RP. Można założyć że zgodnie z planem na jesieni.

Dobrze gdyby zbadaniem kryteriów wyboru wykonawcy zajęli się kontrolerzy z placu Bankowego nie czekając czy będzie to odpowiadało politycznemu profilowi przyszłego prezydenta Warszawy.

Żałosne, widzieć prestiżowe zachodnie wrota stolicy Polski metodycznie oszpecane. przez dyletanctwo urbanistyczne stołecznych decydentów.
adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=228