www.bemowa.pl

:: Ostatnie wakacje przed potopem?
Wiadomość dodana przez: Maciej Wysiadecki-Banaś (2011-06-30 12:18:02)

Stan państwa dramatyczny. Bieda klasy średniej, inteligencji, mikro i miniprzedsiębiorców. Spacyfikowane mentalnie środowiska dziennikarskie w korporacyjnych mass mediach zwalczają opozycje umacniając w Platformie Obywatelskiej poczucie bezkarności politycznej i gospodarczej.
Rządowy poziom kompetencji krytyczny.
Wspomagany przez "gabinet" Jana K. Bieleckiego tym bardziej niezdolny do samooceny. Administracja w labiryncie nonsensu legislacyjnego multiplikuje chaos decyzyjny wszystkich szczebli.
Szef tego bałaganu Donald Tusk manipuluje całym otoczeniem z wprawą iście genialną.

Antycypowany mnemosukces prezydencji geniusza z Kaszub w UE podniesie mu uwielbienie  w pokornym elektoracie owiniętym wokół jego (środkowego?) palca.
Ktoś kto potrafi sterować korporacyjnymi mediami gdzie jakby nie było nie brakuje inteligentnych dziennikarzy nie może przegrać.
Narcystyczny premier Berlusconi żeby tumanić Włochów musiał zbudować swoje prywatne imperium medialne.
Nasz sztukmistrz zaprzągł do egorydwanu cudze i w tym tkwi jego hochsztaplerski majstersztyk.
Potop po jego rządach spłynie w kierunku środowisk które sądzą, że to one sterują, karierą Donalda "Nikodema" Dyzmy. Ci co siedzą na "zielonej wyspie" Platformy Obywatelskiej starają się , by do potopu społecznego nie doszło, by owinięte wokół palca prezesa RM D. Tuska ponadrzeczpospolitalne media nie pozwoliły na samostanowienie Lechitów. Oj strusie głowy.
Tymczasem potopu nie powstrzyma zaklinanie rzeczywistości przez organy prasowe owiniętych. Durnie nie chcą słyszeć - " po pierwsze gospodarka".
Tym razem chodzi o coś zupełnie nadrzędnego, co dla formacji eurofircyków jest tabu a streszcza się w uściśleniu skrótu myślowego Ronalda Reagana - durnie, po pierwsze rodzima gospodarka.
Rodzima!


adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=2199