www.bemowa.pl

:: Pamiętajmy o niepodległości ducha Polskiego
Wiadomość dodana przez: Republikanin (2005-11-10 21:38:10)

Oni mówią że premier Marcinkiewicz nie spełni oczekiwań Polaków, że będziemy dalej klepać biedę, żyć w skorumpowanym państwie, tracić resztki nadziei na rozumne wyprowadzenie Polski z beznadziei głupawych dysput polityków zaprzańców, dbałych o jakieś partyjniacko-biznesowe układy,

ale pamiętajmy, że 87 lat temu to My Polacy otrzymaliśmy od Opatrzności szansę, nie zmarnowaną przez naszych przodków i przekutą na wspaniały dar niepodległości.

Dzisiaj za kilkadziesiąt minut zobaczymy czy dojrzeliśmy jako całe społeczeństwo, osobami naszych przedstawicieli w Sejmie, bez ogladania się na osobiste porażki kilkunastu reżyserów przemian gospodarczych ubiegłych 16 lat, stanąć ponad podziałem urażonych ambicji, czy dumy i dać wotum zaufania rządowi premiera Marcinkiewicza nie dlatego, że jest premierem naszej opcji ideowej, ale dlatego żeby spróbować poczuć się uczestnikami tego wielkiego zadania, tej wielkiej idei, ludzkiej solidarności w chwili najwyższej potrzeby, w jakiej znalazła się Polska.

Zanim opiszą nas wg. partii, najpierw jesteśmy Polakami i to jest naszym kredo, nie dyscyplina wobec ustaleń przegranych liderów, którzy być może dzisiaj kończą swe kariery.
adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=198