www.bemowa.pl

:: "Tolerancja" według terrorystów, czy szczeniacki wygłup?
Wiadomość dodana przez: Artur IRB (2005-10-21 13:31:30)

Warszawa stała się celem prawdziwego ataku - nawet jeśli znalezione ładunki nie były prawdziwe. Makabryczny "dowcip", ostatni przedwyborczy atak na Lecha Kaczyńskiego, czy też autentyczny "manifest" gejowskich pseudo-bojówek?


"Atak za atak, poniżenie za poniżenie, na nienawiść odpowiemy terrorem społecznym" - tego rodzaju manifest nienawiści otrzymały w związku z wczorajszym alarmem terrorystycznym polskie media. Autor krytykuje zło świata w postaci LPR, PiS, Lecha Kaczyńskiego, biadoli nad tragiczną sytuacją środowisk gejowskich i wskazuje drogę, jaką będą one odtąd podążały - drogę terroru, nienawiści i otwartej wojny.

Język i argumentacja "manifestu" nie zaskakują. Słyszeliśmy ten ton przy okazji zamachów w Hiszpanii, w Londynie, niezliczoną ilość razy w Bagdadzie... Wszystkie grupy chcące za wszelką cenę, siłą, narzucić swoją władzę posługują się bardzo podobnym językiem, wmawiając swoim ofiarom, że przecież czynią dobrze, nie chcą niczyjej krzywdy, mogą także przestać w każdej chwili - wystarczy po prostu poddać się ich władzy i woli.

Nic nowego. Mentalność ulicznego bandyty, którego argumentami są strach i gwałt.

Czy "manifest" okaże się autentyczny? Mam nadzieję że nie. Chcę wierzyć, że czwartkowe zamieszanie spowodował kolejny pewny swojej bezkarności gówniarz, chcący "zabawić się" za pieniądze podatników, lub grupa zdesperowanych "wyborców", histerycznie zwalczająca kandydata na Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Jeśli nie...

Jeśli nie, to znajdziemy się w krainie terroru nie tylko ideologicznego, ale także fizycznego.
W kraju walki z "homofobią" aż do ostatniej kropli krwi heteryków.
"Równości" wprowadzanej siłą, strachem, za pomocą bomb.
Poznamy nowoczesne znaczenie terminu "tolerancja".

Oby to jednak był gówniarz...adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=186