www.bemowa.pl

:: Janusz Korwin-Mikke bojkotowany przez ich media
Wiadomość dodana przez: Maciej IRB (2005-10-04 13:16:48)

Nigdy przez pana Janusza nie przemawiało tak wielkie rozgoryczenie jak obecnie.

Jego Platforma okazała się tak samo jak UPR mało popularna. Trudno się dziwić, w polskiej polityce pojęcie platforma kojarzy się z kołem ratunkowym wyrzucanym podczas rozpadu partii dla ratowania kadr  przed utratą dostępu do publicznych pieniędzy (koryta).Jest jednak poważniejsza przyczyna powodująca to iż zahartowany w życia publicznego trudach polityk zaczyna iść na całość zarzucając nawet wyborcom głupotę samozniewalania się kiedy głosują na partie  typu PO czy PiS praktycznie skupiające w swych szeregach aktywnych od 16 lat uczestników transformacji.

Transformacji, która doprowadziła kadry Solidarności i PZPR do bajońskiego dobrobytu, dziesięciomilionową rzeszę sympatyków do ruiny,

Rozmiary zapaści RP przybrały charakter katastrofalny. Kiedy wydarzenia nabierają rozmiarów wykraczających poza skalę zdrowego rozsądku niebezpiecznie zwiększa się prawdopodobieństwo zachowań irracjonalnych w sferach sprawujących władzę i odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.

Wybory do Sejmu ujawniły siłę trwania pata między tymi co  się dorobili fortun, a tymi co ogołoceni z praw do działalności rynkowej poznali już głodowe oblicze kapitalizmu. Taki stan równowagi słabości nie potrwa długo i przerodzi się w głęboki wstrząs społeczny..  

Ta powaga sytuacji i rozpaczliwe szamotanie się wyborców między zgranymi politykami niepokoi kandydującego na Prezydenta RP Janusza Korwina-Mikke i wszystkich Polaków wydziedziczonych z praw wolnego dostępu do przedsiębiorczości (mikro i mini kapitalistów), oraz rynku pracy we własnym kraju.

Mimo pokoju stan państwa polskiego jest zatrważający.

Nie wolno dopuścić do rozwiązywania problemów gospodarczych pod dyktando ulicy, ale jeśli to nastąpi wtedy większość z tego  co proponuje w swym programie wyborczym JKM okaże się ostatnią deską ratunku.

Historia toczy się coraz mniejszym kołem.
adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=172