www.bemowa.pl

:: Kariera Nikodema Dyzmy.
Wiadomość dodana przez: Gugi (2005-09-16 14:47:50)

Podczas debaty telewizyjnej Donald Tusk w ostatnim zdaniu zwracając się do kandydata lewicy zaręczył iż w jego i PO Polsce będzie się panu Cimoszewiczowi, żyło jeszcze lepiej.

Trudno się dziwić, iż po takiej ofercie dalsze szarpanie się z dziennikarzami, opinią społeczną i prawicą, o przemilczeniach w oświadczeniach majątkowych, spekulacjach giełdowych, legalności transferów waluty z USA do RP i z RP do USA, oraz pogrążanie rodziny w procesy zwłaszcza w rygorystycznych sądach amerykańskich, nie było opłacalne.

Wł. Cimoszewicz przestał być zainteresowany kandydowaniem na fotel przygotowywany dla niego przez prezydenta Kwaśniewskiego jak i aparat kadrowy środowiska SLD.

Zrezygnował.

A czy przeciętni wyborcy SLD, w zapewnieniu Donalda Tuska znajdą azyl również dla siebie, czy zaufają jego programowi pomocy socjalnej jaką obiecuje PO za pośrednictwem najlepiej zarabiających doposażonych słynnym 15 % podatkiem liniowym, który tak znakomicie sprawdza się w Rosji, Estonii, itp. potęgach gospodarczych, zobaczymy.
adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=162