www.bemowa.pl

:: As lewicy rzuca rekawic─Ö prawicy.
WiadomoŠ dodana przez: Nowiniarz (2005-07-11 17:06:07)

Przed wyjazdem na weekend, marsza┼éek sejmu RP, Cimoszewicz oskar┼╝y┼é komisj─Ö orlenowsk´┐Ż o polityczn─ů stronniczo┼Ť─ç.

Za´┐Ż´┐Żda´┐Ż wymiany 7´┐Żz 8 jej reprezentant´┐Żw.

Po b´┐Żyskotliwej, acz kr´┐Żtkiej rozprawie na jej temat po´┐Żr´┐Żd dziennikarzy w czasie tzw. konfprasu opu´┐Żci´┐Ż gmach Sejmu.

Lewica pieje´┐Żz zachwytu nad jego postaw´┐Ż.

Wreszcie mocny cz´┐Żowiek na miejsce nie mniej mocnego, acz do´┐Żuj´┐Żcego dwoma ja´┐Żowymi´┐Ż kadencjami, prezydenta.

As starannie przechowywany z dala od afer i pom´┐Żwie´┐Ż.

Lider w rankingach prezydenckich, pogromca Kaczy´┐Żskiego i wszystkich, kt´┐Żrzy chowali ju´┐Ż postpeerelowsk´┐Ż lewic´┐Ż do lamusa historii.´┐Ż

C´┐Ż, Sejm by´┐Ż ´┐Żmieszny i bez tego kauzypedry, ale skoro wszystkie opcje polityczne wioz´┐Ży go do mety kadencji, czego si´┐Ż teraz spodziewa´┐Ż?

´┐Że, maj´┐Żc do dyspozycji tysiace ustaw , stosy regulamin´┐Żw i dziesi´┐Żtki tom´┐Żw przepis´┐Żw nie da si´┐Ż zaczopowa´┐Ż prostackim, ale skutecznym trikiem formalnym nie tylko jakiej´┐Ż tam komisji, ale ca´┐Żego sensu demokracji, czyli wolnego rynku my´┐Żli i zasad s´┐Żu´┐Żebno´┐Żci wobec pa´┐Żstwa aparatu parlamentarnego.

Lewica nie mia´┐Ża szansy innej jak p´┐Żj´┐Ż´┐Ż na ca´┐Żo´┐Ż´┐Ż.

A ty obywatelu nie licz na cudowne uzdrowienie politycznej gangreny przy obecnie obowi´┐Żzuj´┐Żcym systemie wyborczym, dbaj o w´┐Żasne zdrowie moralne bo nadchodz´┐Żca kadencja mo´┐Że by´┐Ż bardzo drastyczna dla tych co si´┐Ż teraz ´┐Żmiej´┐Ż z tych co p´┐Żacz´┐Ż.

Twoje poparcie dla jednomandatowych okreg´┐Żw wyborczych b´┐Żdzie wcze´┐Żniej ni´┐Ż my´┐Żlisz kluczem do naprawy pa´┐Żstwa polskiego.

Przysz´┐Żo´┐Ż´┐Ż nale´┐Ży do uczciwych, nie boj´┐Żcych si´┐Ż odpowiada´┐Ż przed kamerami TV na pytania najbardziej stronniczych komisji.

To obywatel rozstrzyga kartk´┐Ż wyborcz´┐Ż komu przyznaje w´┐Żadz´┐Ż nad sob´┐Ż-pytaj´┐Żcym czy pytanemu.

´┐Ż.
adres tej wiadomoÂci: www.bemowa.pl/news.php?id=127