www.bemowa.pl

:: Siedem lat wojny z krajową przedsiębiorczością
Wiadomość dodana przez: Republikanin (2014-07-09 16:00:12)

Tępiona wszelkimi sposobami - fiskalnie, prawodawczo, administracyjnie, bankiersko - przedsiębiorczość rodzima schodzi w strefę cienia, wegetuje. Istna konspira. 


W kapitalizmie taki rząd jaki powołała PO to zalążek dekompozycji gospodarki narodowej To wrota rozwarte na oścież dla korporacji przestępczych.
Zamiast współuczestniczenia w tworzeniu nowoczesnej gospodarczo Europy wchłonie nas lokalne i przeniesione do Brukseli bagno eurokolesi pana Donalda T. Radosława S. czy,Sławomira N.
Okupacja kluczowych stanowisk w państwie przez ludzi partii przeżartej kultem mamony i wasalsko spolegliwych unijnym gryzipiórczym produktom legislacyjnym może trwać do całkowitego otępienia żywiołu polskiego. 
Podłość takiej sytuacji odczuwa każdy inteligentny człowiek stawiający na samodzielność.
Próba nawiązania z nimi odpowiedzialnego dialogu, jaką usiłuje zorganizować w debatach sejmowych Prawo i Sprawiedliwość, to rzucanie pereł przed wieprze.
Z gospodarczą bandyterką, a taki mamy w tej chwili w Polsce stan relacji rząd - obywatel, przegrywa Polska racja stanu. Jej smród przenosżą na forum UE europosłowie wybrami z list PO.
Właśnie dzisiaj w Sejmie debata z premierem i jego poplecznikami z PO i PSL obrazuje jałowość takich inicjatyw. Zostaną wydrwione nie tylko przez pewną swej bezkarności partię obywatelską zorganizowaną wg. knajackich reguł. Wydrwią ją także mass media typu GW-TVN-RMF splecione z PO mentalnie i intencjonalnie.
Za około 100 dni wybory do samorzadów.

Róbmy swoje.

 
adres tej wiadomości: www.bemowa.pl/news.php?id=11563