Strona główna - najnowsze | Archiwalne | Dodaj wiadomość | Działy
wyszukiwarka:

Plan Bemowa i okolic

Rozkłady jazdy.
Tramwaje i Autobusy
ANKIETA IRB.
Na Bemowa.pl zaglądasz:
coraz rzadziej
z ciekawości
przypadkowo
kontrolnie
na wszelki wypadek
w ostateczności
bo lubisz
ale nie polecasz
i żałujesz
I zapominasz

[wyniki | ankiety]
Spis działów.
Aktualia
Bemowo
Warszawa
Polska
Europa
Świat
Kontakt z IRB
Warto przeczytać
Rugi warszawskie
Atak na emerytury
Wrak Rzeczpospolitej
Lech Kaczyński
Wywiad z byłym burmistrzem Bemowa Wł. Całką
Warszawa zdobna Wisłą.
KONKURS IRB 2009
ieb
Konkurs IRB 2008
Regulamin
II tura - finał
Cywilizacja..."
Cztery"
Gębon III ..."
Lubeka"
Sekunda"
Wielki Piątek"
Wirtualne dusze"
Terror - suma wykluczenia i demoralizacji.
Nie mają pracy, zasiłków, ustawionych w partii kolesi. Niezdolni do konformizmu tkwią w marzeniach o demokracji, wolnym rynku, sprawiedliwości, praworządnych instytucjach. Od kilku lat budzą się i wiedzą, że istniejący stan rzeczy to nie przejściowy lecz chroniczny efekt eliminacji Prawa i sprawiedliwości z życia społecznego.

Szydercza mass-medialna nagonka, na ewangeliczny ład moralny i etykę osobistą uczyniła z najwyższych urzędników państwowych odpowiadających, nie tylko przed historią za naszą przyszłość, 'samców alfa" - obleśnych seksoholików typu Clinton, czy Cahn.
Wykluczeni, przez zdeprawowane elity, nie bedą marzycielsko bierni w nieskończoność. Już widać oznaki narastającego gniewu w krajach wysoce spoganizowanych. Dzika forma tego gniewu rozlewa się indywidualnymi aktami terrorystycznymi w coraz to nowych miejscach. Masowe zbrodnie popełniane przez chłodnych desperatów rozkręcają machinę policyjną usiłującą ograniczyć skalę zjawiska. Zamiast o jakość człowieka dbać w fazie rozwoju edukacyjnego, wzmacnia się systemy kontrolnej inwigilacji obywateli. Skutkiem jest wątpliwej jakości poczucie bezpieczeństwa.
Paraliż wielkich instytucji i obiektów infrastrukturalnych wywołują ciagłe alarmy antyterrorystyczne prowokowane fałszywymi informacjami. Jeden frustrat potrafi zaaranżować samobójcze przedsięwzięcie wciągające w tragedię setki ludzi.
Nie ma nikt sposobu na opanowanie psychozy terrorystycznej autodestrukcji jeśli nie zrozumie mechanizmu jej inkubacji. Objawowo leczyć można drobne przestępstwa, ale nie ideologicznie podsycane napięcie niespełnienia sensu życia.
Współczesna teoria materialistycznego porządku społecznego, kontynuująca tradycje rewolucyjnej walki klas, uznaje dechrystianizacje Europy za cel. Jego osiągnięcie pozwoli w pełni zatomizować społeczeństwo i zawładnąć jego aspiracjami.
Wyparcie Boga z kształtowania samokontroli osoby ludzkiej to najprostsza droga do unicestwienia państwa jakie znamy. W jego miejsce zaistnieje omni System. Już teraz elementy tego omni Systemu testowane są w Unii Europejskiej. 
Bóg spokojnie odchodzi. Pozostawia nas na łaskę "mędrców". Do czasu.
"Mędrcom" narazie zawdzięczamy produkcję pieniędzy, których potrzebują ich bankowi sponsorzy. Odpieniężniony rynek jak boa dusiciel zaplata pętle pożyczkowo-kredytową na szyi wolnorynkowych powiązań obywatelskich.
Masowa plajta drobnogospodarczych inicjatyw rodzi zastępy frustratów. Jedni idą grzebać w śmietnikach inni gromadzić i konstruować maszyny piekielne, by pewnego dnia wejść na nocny seans Batmana i w realu zakpić z jego celuloidowych zdolności bronienia nas przed diabolicznymi Herostratosami.
Kiedy mass-medialni krezusi rozprawią się z Dobrym Bogiem ich los będzie w rękach ich "goryli". Tylko po co "gorylom" słuchać, jak bedą mogły rządzić. Chodzą słuchy, że już rządzą. Armaty, rakiety, mury graniczne czynią że wykluczonych i "goryli" przybywa.
Stwórca nie narzuca swojej woli.
Wykluczeni sami zdecydują kiedy i jak powiedzieć dość. I to jest najgorsze - gdy "moda" na dezenwagelizację staje się fundamentem Europy. III - cia Wojna Europejska wydaje się mocno prawdopodobna. Będzie to wojna schizofreniczna.
Jak w Gazie.
Maciej Wysiadecki-Banaś | 03.08.2012 komentarz[0] |
Adres IRB

Reklamuj się u nas
Rada Bemowa
Cackowski M. ............ PiS
Chmiel Zb.
Klażyński W.
Niedziałek A.
Siwik K.
Świderska T.
Wierzchowski M.
Oborski J.............. ex PO
Rafalski P.
Ryszkowski M.
Sylwestrzak M.
Barciński K. ................. dB
Dąbrowski J.
Gala P.
Lorentowicz Ł.
Pietrzak M.
Schubert-Figarska W.
Zawistowski A.
Zięba A.
Czerska P. ....................PO
Przychodzień-Schmidt E.
Wośko-Matryba J.
Głowacka H. .......... ex SLD
Podpłoński R........ niezal.
Szczołek B.
Aktualnie IRB czyta -
1
Kalendarz
Maj
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Administrator
Zarząd
© 2004-2017 IRB. made in Poland.