Strona główna - najnowsze | Archiwalne | Dodaj wiadomość | Działy
wyszukiwarka:

Plan Bemowa i okolic

Tramwaje i Autobusy
ANKIETA IRB.
W jakich obszarach zasoby ekologiczne Bemowa kurczą się
leśnych.
parkowych.
zieleńcach.
kampinoskiego napowietrzania.
wodach oligoceńskich, artezyjskich.
smog świetlny, łuna miejska.
smog akustyczny, hałaśliwość.
smog fekaliczny i zapachowy, odzwierzęcy.
porządku miejskiego - chodniki, trawniki, jezdnie.
roślinności indywidualnej - balkonowej, osiedlowej.

[wyniki | ankiety]
Spis działów.
Aktualia
Bemowo
Warszawa
Polska
Europa
Świat
Kontakt z IRB
Warto przeczytać
Rugi warszawskie
Atak na emerytury
Wrak Rzeczpospolitej
Lech Kaczyński
Wywiad z byłym burmistrzem Bemowa Wł. Całką
ieb
Konkurs IRB 2008
Regulamin
II tura - finał
Cywilizacja..."
Cztery"
Gębon III ..."
Lubeka"
Sekunda"
Wielki Piątek"
Wirtualne dusze"

Dekada Andrzeja Dudy.

Jeśli szukałbym słabych punktów w panu Prezydencie Andrzeju Dudzie, w oderwaniu od pozostałych kandydatów to na pewno nie w obecnej kadencji. .
Dekada wymaga właśnie takiego męża stanu dla Rzeczpospolitej jak Andrzej Duda. .
Bardzo trudna kadencja prezydencka w latach 2015-20, w starciu z totalną opozycją, wykazała że Andrzej Duda jest silną osobowością o wysokim poziomie zdrowego patriotyzmu, dyplomatycznej inteligencji, odpornym na prowokatorskie harce pogrobowców rozjuszonych marksistów.


Kończy się pierwsza kadencja Andrzeja Dudy nadchodzi czas wyborów. W mass mediach papierowych, radiowych, telewizyjnych, aż kipi od agitatorskich przepychanek wyrobników słowa. Czarne recenzje obecnej prezydentury rozsiewają rodzimi beneficjenci komunistycznych układanek personalnych zwanych transformacją, oraz zlepek aspirujących do awansu środowisk liberalno narodowych o rozbuchanych wyobrażeniach swej przełomowej roli w bieżącej historii. .
Andrzej Duda w ich optyce to marionetka we władaniu Jarosława Kaczyńskiego lidera Prawa i Sprawiedliwości, niestrudzonego krzewiciela idei społecznego solidaryzmu, wrogo nastawionego do kastowo oligarchiczno neoliberalnej linii zawiadywania światem według wizji zwolenników ekonomii i inżynierii społecznej klasy A. Michnika, G. Sorosa czy L. Balcerowicza z D. Tuskiem w roli politycznego cyngla. .
Bardzo trudna kadencja prezydencka w latach 2015-20, w starciu z totalną opozycją, wykazała że Andrzej Duda jest silną osobowością o wysokim poziomie zdrowego patriotyzmu, dyplomatycznej inteligencji, odpornym na prowokatorskie harce antysolidarystycznej neoliberalnej lewicy sklejonej z totalną opozycję G. Schetyny, jak również bardzo bolesne oskarżanie go, przez ultraprawicowych liderów sojuszu antypisowskiego o uległość wobec państw Izraela i USA - domagających się bezpodstawnych i bezprecedensowych w prawie międzynarodowym karkołomnych, kontrybucyjnych rekompensat za bezspadkowe mienie obywateli Rzeczpospolitej pochodzenia żydowskiego, wymordowanych przez państwo Niemieckie w latach 1939-45 dwudziestego wieku. .
Uważam, że każda dekada wyrywania Polski z komunistycznego obłędu to właściwa miara historycznych etapów, zważywszy potrzebę głębokiej pracy organicznej przy poszerzaniu zaplecza inteligenckich środowisk wolnościowych traktujących Polskę z głębi duchowych, kulturowych potrzeb ponad 1000 letniej chrześcijańskiej tożsamości religijnej, w oczywisty sposób państwowo i poloniotwórczej. .
Jeśli szukałbym słabych punktów w panu Prezydencie Andrzeju Dudzie, w oderwaniu od pozostałych kandydatów to na pewno nie w obecnej kadencji.
Ta dekada wymaga właśnie takiego męża stanu dla Rzeczpospolitej jak Andrzej Duda .
Aspirujący do prezydentury ultra polski Krzysztof Bosak powinien poszerzyć wachlarz swych racji o przydatną w karierze politycznej cechę - nie pałować na wszystkich polach Zjednoczonej Prawicy ku uciesze totalnej opozycji i bliskiej zagranicy. .
Na dłuższą metę pałowanie to, zdyskredytuje jego przygotowanie emocjonalne do pełnienia funkcji o najwyższej odpowiedzialności za nasze państwo. .
Monitorowanie hucpiarskiej agendy 447 kongresu USA przez . K. Bosaka z poziomu posła Sejmu Rzeczpospolitej to znaczący, ale zbyt mały wkład w odradzanie się naszej suwerenności po komunistycznej niewoli. .
Chcąc być skuteczni w przyszłości dajmy dotychczasowemu Prezydentowi umocnić stabilność zrębów odbudowywanego polskiego, naszego ojczystego domu. .

My Warszawianie z Bemowa oddajmy głos na Andrzeja Dudę.


Przeczytawszy powyższe przed wyborami podaj dalej, po wyborach wznieś za mnie toast.
Maciej Wysiadecki-Banaś | 05.05.2020 komentarz[0] |
Adres IRB

Reklamuj się u nas
Rada Bemowa 2014 - 18
Cackowski M. ............ PiS
Chmiel Zb.
Klażyński W.
Niedziałek A.
Siwik K.
Świderska T.
Wierzchowski M.
Oborski J.............. ex PO
Rafalski P.
Ryszkowski M.
Sylwestrzak M.
Barciński K. ................. dB
Dąbrowski J.
Gala P.
Lorentowicz Ł.
Pietrzak M.
Schubert-Figarska W.
Zawistowski A.
Zięba A.
Czerska P. ....................PO
Przychodzień-Schmidt E.
Wośko-Matryba J.
Głowacka H. .......... ex SLD
Podpłoński R........ niezal.
Szczołek B.
Aktualnie IRB czyta -
1
Kalendarz
Lipiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Administrator
Zarząd
© 2004-2017 IRB. made in Poland.