Strona główna - najnowsze | Archiwalne | Dodaj wiadomość | Działy
wyszukiwarka:

Plan Bemowa i okolic

Rozkłady jazdy.
Tramwaje i Autobusy
ANKIETA IRB.
Na Bemowa.pl zaglądasz:
coraz rzadziej
z ciekawości
przypadkowo
kontrolnie
na wszelki wypadek
w ostateczności
bo lubisz
ale nie polecasz
i żałujesz
I zapominasz

[wyniki | ankiety]
Spis działów.
Aktualia
Bemowo
Warszawa
Polska
Europa
Świat
Kontakt z IRB
Warto przeczytać
Rugi warszawskie
Atak na emerytury
Wrak Rzeczpospolitej
Lech Kaczyński
Wywiad z byłym burmistrzem Bemowa Wł. Całką
Warszawa zdobna Wisłą.
KONKURS IRB 2009
ieb
Konkurs IRB 2008
Regulamin
II tura - finał
Cywilizacja..."
Cztery"
Gębon III ..."
Lubeka"
Sekunda"
Wielki Piątek"
Wirtualne dusze"
Expose Beaty Szydło,...
 

... dokładnie jak oczekiwaliśmy, a nawet lepsze. Skupiona na sprawach polskich i kluczowych sojuszniczych. Powrót do podmiotowego trwanie w Unii z silnym wsparciem dla USA jako najrealniejszego gwaranta względnej stabilności świata naszej kultury i demokratycznych zasad wyłaniania i sprawowania władzy.       


I tak. Przeoranie, w kierunku wyborczych zapowiedzi, polityki gospodarczo-społecznej w jakiej żyliśmy po Okrągłym Stole to rdzeń opisu zadań nowego rządu zmierzających do oczekiwanego przez Polaków powrotu państwa solidarnego z obywatelem. 
Przeorientowanie  z oligarchicznej, antydemokratycznej na ogólnodostępną wolnorynkową proobywatelską z wyraźnie zaznaczonym sektorem (mniemam akcyjnym) państwa w strategicznych gałęziach (reindustrializacja). 
W oświacie: koniec nieustających eksperymentów, a stopniowe przywrócenie trzystopniowego nauczania z liceami i technikami. 
Rodzina i szkoła jako współkształtujące rozwój młodego pokolenia środowisko. Testomania jako forma egzaminacyjna przestanie być najwyższym probierzem zdolności ucznia. Przedszkolaków i mniejsze maluchy obok prywatnych placówek ogarną również placówki finansowane przez państwo.
Wogóle pakiet rodzinny zostanie silnie wsparty przez państwo zgodnie z wyborczym programem prawicy i postulatami społecznymi. 
Państwowa służba zdrowia zostanie jednoznacznie państwową i odbiurokratyzowaną. Całość ambitnych planów nowej ekipy można znaleźć w internecie, a więc nie będę rozwlekał mojej recenzji.
Dodam na zakończenie, iż krótkie i skondensowane wystąpienie Beaty Szydło możnaby uznać za zbyt optymistyczne, czy jak marzy się opozycji bankowo-platformerskiej nierealne gdyby nie podsumowująca je deklaracja poddania (jawnemu) remanentowi Rzeczpospolitą po ubiegłej ośmiolatce.
Wyniki procedury zwanej audytem stworzą bazę pomagającą w przyszłych latach poddawać władzę kontroli wyborców i wyżej wzmiankowanej opozycji (bankiersko-platformerskiej) która przyszłość IV Rzeczpospolitej po wystąpieniu premier Beaty Szydło rysuje w czarnych kolorach.
Lecz sen o powrocie Polski do grona wolnych narodów Europy zjednoczonej w chrześcijańskiej wizji świata, u progu trzeciego tysiąclecia już nie jest mrzonką - od dziś jest faktem,  Zrobiony został pierwszy jakże istotny krok.
Maciej Wysiadecki-Banaś | 18.11.2015 komentarz[0] |
Adres IRB

Reklamuj się u nas
Rada Bemowa
Cackowski M. ............ PiS
Chmiel Zb.
Klażyński W.
Niedziałek A.
Siwik K.
Świderska T.
Wierzchowski M.
Oborski J.............. ex PO
Rafalski P.
Ryszkowski M.
Sylwestrzak M.
Barciński K. ................. dB
Dąbrowski J.
Gala P.
Lorentowicz Ł.
Pietrzak M.
Schubert-Figarska W.
Zawistowski A.
Zięba A.
Czerska P. ....................PO
Przychodzień-Schmidt E.
Wośko-Matryba J.
Głowacka H. .......... ex SLD
Podpłoński R........ niezal.
Szczołek B.
Aktualnie IRB czyta -
1
Kalendarz
Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Administrator
Zarząd
© 2004-2017 IRB. made in Poland.