Strona główna - najnowsze | Archiwalne | Dodaj wiadomość | Działy
wyszukiwarka:

Plan Bemowa i okolic

Rozkłady jazdy.
Tramwaje i Autobusy
ANKIETA IRB.
Na Bemowa.pl zaglądasz:
coraz rzadziej
z ciekawości
przypadkowo
kontrolnie
na wszelki wypadek
w ostateczności
bo lubisz
ale nie polecasz
i żałujesz
I zapominasz

[wyniki | ankiety]
Spis działów.
Aktualia
Bemowo
Warszawa
Polska
Europa
Świat
Kontakt z IRB
Warto przeczytać
Rugi warszawskie
Atak na emerytury
Wrak Rzeczpospolitej
Lech Kaczyński
Wywiad z byłym burmistrzem Bemowa Wł. Całką
Warszawa zdobna Wisłą.
KONKURS IRB 2009
ieb
Konkurs IRB 2008
Regulamin
II tura - finał
Cywilizacja..."
Cztery"
Gębon III ..."
Lubeka"
Sekunda"
Wielki Piątek"
Wirtualne dusze"
Komentarz Artiego.
Poniżej publikujemy pobudzający do refleksji artykuł Artiego, który w nieco przewrotnej formie stara się odpowiedzieć na pytania nurtujące pewnych czytelników IRB niekoniecznie zorientowanych na dialog.
Artykuł swój Arti opublikował w komentarzach do Wielkanocnej refleksji Republikanina "Wielkanoc ubogich" w nawiązaniu do wcześniejszych dość tendencyjnych drwinek dyżurnych kontrolerów prasy niezależnej.


Kim są autorzy tekstów na IRB ?
Faszyści, podżegacze wojenni, kaczyści, różnoracy reakcjoonniści, imperialiści, proamerykańscy rewolucjoniści - oto autorzy tekstów na IRB.
Nie uda im się jednak zatrzymać postępu demokracji obywatelsko-ludowej, nowoczesności, tolerancji oraz budowy społeczeństwa obywatelskiego w Polsce. Nie uda im się pogrążyć Polski w wojnie domowej, ani zrobić z Bemowa zacofanej wioski.
Nasz wspaniały obywatelski rząd stoi na straży demokracji i pokoju w Polsce, dba o przyszłość polskiej młodzieży, a Rada Dzielnicy dba o dynamiczny rozwój Bemowa. Oświecony blaskiem Słońca Peru naród będzie wiernie stał przy partii i na nią głosował i żadne tu kaczystowskie, imperialistyczne, republikańskie i szowinistyczne wołanie nie przeszkodzi w budowaniu zgody i dobrobytu w kraju.
Oto przykłady dobrotliwości naszych wspaniałych rządzących. Najważniejsze jest to, że rząd obywatelsko-ludowy zadbał o emerytury młodych ludzi. Ciężko zapracowane i odłożone na emeryturę przez naszą młodzież pieniądze nie będą już wpływały na konta zachodnich imperialistycznych, kapitalistycznych i amerykańskich korporacji, a bezpośrednio będą wpływały do ZUS, a później do budżetu państwa. Pozwoli to na finansowanie postępu w postaci lepszej edukacji już od najwcześniejszego wieku, in-vitro, postępowej kultury oraz budowy nowoczesnych, ekologicznych elektrowni atomowych.
Kolejnym sukcesem rządu jest przeprowadzenie śledztwa ws. Katastrofy smoleńskiej. Nieograniczony dostęp do miejsca katastrofy i do wraku przez wiele tygodni po katastrofie tylko potwierdził fakt, że Rosjanie nic nie mają do ukrycia o czym każdy kto chciał mógł przekonać się na własne oczy. Tym samym coraz więcej ludzi przekonuje się do jakiej zapaści państwa doprowadziły dwuletnie rządy "krwawego Jarosława" i w jaki sposób rozprawiał się on z opozycją.
Haniebne decyzje „krwawego Jarosława”; takie jak np. obniżka podatków bogaczom z 40% na 32%, obniżka składki rentowej oraz likwidacja podatku od spadków dla klasy posiadającej, spowodowały gigantyczną dziurę budżetową oraz doprowadziły obywateli do całkowitej rozpusty, demoralizacji i braku racjonalnego wydawania nadwyżki swoich pieniędzy. O tym świadczy m. in. liczba setek tysięcy kupowanych w latach 2005-2007 nowych aut wyprodukowanych przez imperialistyczne czesko-amerykańsko-japońskie korporacje, gigantyczny wzrost konsumpcji oraz setki tysięcy dziś zadłużonych po uszy obywateli, których musi ratować nasz nowy wspaniały i kochający rząd przez dopłaty do lekkomyślnie wziętych kredytów. Kredytów wziętych przez tych, którzy uwierzyli kaczystom, że będzie rozwój i dobrobyt za ich rządów przez wiele, wiele lat.
Dodatkowo giertychowskie reformy zaszczepiły w polskiej młodzieży nietolerancję, ksenofobię, rasizm, a przede wszystkim zahamowały postęp edukacji utrwalając naukę zaściankowej wstydliwej średniowiecznej historii, czy literatury wrogo nastawionej do naszych sąsiadów, jak również wepchnęły ją w szpony konserwatyzmu, kleru, ciemnoty i zabobonów, który kłamliwie wmawia, że człowiek nie jest zwierzęciem rozwiniętym w wyniku ewolucji.
Dziś rząd musi łatać pozostawioną przez kaczystowskich satrapów dziurę, podwyżką podatków. Jednak obywatelsko-ludowy rząd dba o naszą przyszłość o czym świadczy fakt, że już niedługo każdy Polak od momentu urodzenia będzie miał założoną teczkę w formie papierowej i w formie elektronicznego konta w urzędowej bazie danych.
Teczka ta będzie wędrować za "europejskim, nowoczesnym i postępowym młodym obywatelem XXI wieku" od przedszkola, przez szkołę podstawową, gimnazjum, średnią, studia i miejsca pracy. Będzie dostępna m. in. dla pracodawców, lekarzy, policji oraz pozostałych służb. Nauczyciele, wykładowcy, pracodawcy, lekarze rodzinni, policja, sądy oraz funkcjonariusze obywatelskich służb będą mogli dokonywać wpisów w tej teczce.
W „obywatelskiej teczce” będą wszystkie informacje dot. sytuacji materialnej, zdrowotnej, przebiegu nauki na przestrzeni lat, kar i mandatów wraz z najdrobniejszymi szczegółami. Nie będzie możliwości korekty ani sfałszowania danych co doprowadzi do całkowitej przejrzystości np. kandydatów na urzędnicze stanowiska czy kandydatów w wyborach, a obywatel już nie będzie musiał martwić się o załatwianie swoich spraw bowiem urzędnik będzie wiedział lepiej jakie rozwiązanie dla obywatela jest najkorzystniejsze. To jest prawdziwy postęp.
A propos Warszawy. Już niedługo z warszawskich ulic znikną obciachowe, zaściankowe stragany gdzie sprzedawcy owoców i warzyw oszukują państwo nie mając kas fiskalnych i nie płacąc podatku VAT, podobnie jak znikną tysiące ogródków działkowych, które przynoszą wstyd nowoczesnej, postępowej i obywatelskiej Warszawie oraz ich właściciele często rozdają lub sprzedają wyhodowane maliny, truskawki, morele czy agresty sąsiadom i rodzinie, nie płacąc podatku dochodowego, tym samym przyczyniając się do znacznego uszczuplenia budżetu miasta.
A propos dzielnicy Bemowo to Las Bemowski zostanie wycięty w pień oraz zostaną wybudowane na jego miejscu nowoczesne osiedla komunalne (podobnie jak niedługo na miejscu bazaru Banacha na Ochocie) dla ludu ciężko pracującego i zaradnego. Tym samym zniknie siedlisko, miejsce spotkań i weekendowych schadzek różnorakich sekt, subkultur młodzieżowych, pseudokibiców, narkomanów, wagarowiczów, moherowych cyklistów, pijaków, huliganów, miłośników nor, ruin i gruzów, dziadków z kijkami, biegających dresiarzy, historyków-oszołomów, fotografów-oszołomów czy ekologów z różnorakich stowarzyszeń, którzy występują przeciwko postępowi i nowoczesności oraz władzy obywatelsko-ludowej, przez obronę jakiś bagien ze żmijami albo jakiś starych, walących się ruin w których gromadzą się bezdomni, narkomani, czy lokalni reakcjoniści i podżegacze wojenni. To ci właśnie zakłócają nieustannie ciężką pracę urzędników wszystkich szczebli samorządu Polski obywatelsko-ludowej.
                                                                                                                                    arti

Redaktor wymiatacz | 02.05.2011 komentarz[0] |
Adres IRB

Reklamuj się u nas
Rada Bemowa
Cackowski M. ............ PiS
Chmiel Zb.
Klażyński W.
Niedziałek A.
Siwik K.
Świderska T.
Wierzchowski M.
Oborski J.............. ex PO
Rafalski P.
Ryszkowski M.
Sylwestrzak M.
Barciński K. ................. dB
Dąbrowski J.
Gala P.
Lorentowicz Ł.
Pietrzak M.
Schubert-Figarska W.
Zawistowski A.
Zięba A.
Czerska P. ....................PO
Przychodzień-Schmidt E.
Wośko-Matryba J.
Głowacka H. .......... ex SLD
Podpłoński R........ niezal.
Szczołek B.
Aktualnie IRB czyta -
1
Kalendarz
Lipiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Administrator
Zarząd
© 2004-2017 IRB. made in Poland.